Přílišné zastávání se některých přistěhovalců může být vlastizrada

3. 09. 2014 15:30:00
Vlastizrada je jedním z nejvážnějších trerstných činů a nejpřísněji v naší zemi trestaných. Podle § 309 trestního zákoníku se vlastizrady dopouští občan ČR, který ve spojení s cizí mocí (každý stát mimo Českou republiku) nebo s cizím činitelem (osoba, která sice není oprávněna jednat jménem cizího státu, ale má na politické dění v něm významný vliv) spáchá trestný čin rozvrácení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314). A výhledově mám takový pocit, že se veřejně minimálně jedna osoba a lidé sdílející stejný názor k tomuto trestnému činu velmi rychle přiblížili.

Jak toho lze docílit? Stačí toužit po troše viditelnosti, získat funkci, na kterou zjevně nemá tato osoba patřičnou kvalifikaci a řct něco, co může do budoucna záporně ovlivnit celou zemi a ještě si za tím pevně stát. Dle mého názoru se vlastizrady dopouští osoba, která zlehčuje dění ve světě, přičemž u nás dochází k rané fázi stejného dění jako v zemích, kde nyní vládne teror a teorismus a které se rozvrací na základě násilností a trestných činů přistěhovalců.

Naše dění nyní stojí na obyčejných šátcích a nejen na nich. Stojí na čase, kdy se rozhodne, zda se zde v naší zemi stane fašistické zřízení oficiálním náboženstvím. Přirovnání k fašismu je přitom tak jednoduše definující extrémismus, který kolem islámu nyní panuje. Zatímco jsme jako svobodná země neonacismus a projevy tohoto válečného a vražedného zřízení zakázali, jiné, stejně nebezpečné, si nyní můžem dobrovolně pustit do země.

Zpět k začátku. Hidžáb je muslimská pokrývka hlavy a krku pro ženy. Ty jsou vystavovány omezování práv ze strany svých manželů a vůbec všech muslimů. A je to právě veřejný ochránce práv, který v tomto činění muslimy podporuje. Ovšem role ombudsmana přeci nespočívá v nastavování náboženství v naší zemi.

Ombudsman je mimosoudní kontrolní úřad, který má na starosti vazbu mezi občanem a státní správou. Tato funkce vznikla ve Švédsku, kde je volena králem a kde má kontrolovat činnosti státní správy. Vyšetřuje stížnosti obyvatel. V Česku to není nic vyloženě odlišného. Doslovný popis na českých stránkách zní:

Chrání osoby před jednáním úřadů a dalších institucí, pokud je toto jednání v rozporu s právem, neodpovídá principům demokratického právního státu a dobré správy nebo jsou úřady nečinné. Provádí také preventivní systematické návštěvy míst, kde mohou být lidé omezováni na svobodě, a usiluje o respektování jejich základních práv. Ochránce rovněž přispívá k prosazování práva na rovné zacházení a ochraně před diskriminací. (zdroj: Ochrance.cz). Práce našeho ombudsmana ve spojení s diskriminací by měla být jako jakýsi doplňkový prvek. Nechápu tedy, proč naše ochránkyně je známá jen díky slovu "diskriminace".

K čemu může vést schválení obyčejného hidžábu a jak se dá takové schválení nazvat vlastizradou, je zřejmé při pohledu na to, jak to vypadá, když dáte muslimovi volné ruce. Ve Švédsku kolabuje sociální systém, v některých oblastech Norska, Švédska, Velké Birtánie, Francie a dalších zemí, se lidé bojí vkročit do některých čtvrtí měst, kde většinou probíhají organizované trestné, většinou násilné, činy. Na Blízkém východě a jihu Afriky se pak vraždí ve velkém.

Pokud tohle všechno o islámu vím, nemohu to pustit do své země. Jedná se totiž o kompletní definici trestného činu "vlastizrada". Vždyť islám rozvrací národy, vždyť islám vede teror i terorismus. Nemýlím-li se, mnoho lidí islám odsuzuje a ti, kteří se ho zastávají, přeci nahlas nevystupují proti všem trestným činům spáchaným muslimy ve světě. Proč je tedy ombudsman ochotný stavět se na hranu zákona, mi nejde do hlavy.

Každopádně by se nemělo takové nacistické zřízení pouštět do země a ani prosazovat jeho právo. Když se bojovalo s fašismem, svět to nechal dojít až do druhé světové války. Kam až to necháme dojít my? Budeme nadále jen křičet, že oni nemají pravdu nebo s budeme ještě aktivnější? Tady nejde o obyčejný šátek, ale o to, že se někdo volený parlamentem může částečně zasloužit o rozpad našeho státu, kultury a zvyků. A je zde i nebezpečí, že takových lidí bude víc. Už nyní je pár politiků, kteří se tohoto názoru zastalo....

Autor: František Kubásek | středa 3.9.2014 15:30 | karma článku: 31.77 | přečteno: 1253x

Další články blogera

František Kubásek

Jiří Drahoš versus HOAXy šířené hlupáky "nevědci"

Nikdy jsem neviděl tak jednoznačně nejlepšího kandidáta na cokoliv v ČR. Lidé ho popisují jako člověka s masarykovským charismatem a to bych jim více než 100 let věků, potřebného k tomu, aby Masaryka znali, netipl...

17.1.2018 v 5:36 | Karma článku: 39.86 | Přečteno: 2092 | Diskuse

František Kubásek

Že jsou příznivci Zemana burani? Tak to jste ještě nebyli v antizemanovské skupině

Antizemanovská skupina na facebooku je uzavřená, přesto přijímá členy asi na potkání, tedy jakékoliv, včetně těch, kteří nemají na prezidenta tak jednoznačný názor, jako mají oni.

7.12.2016 v 21:21 | Karma článku: 42.12 | Přečteno: 2980 | Diskuse

František Kubásek

Šokoval vás ve Slavíku Ortel? Mně spíš šokoval Pekař

Ortel - 2. místo v kapelách. Tomáš Ortel - 2. místo ve zpěvácích. Všichni cítíme, že než anketou kvality umělců je toto anketa názoru. Ale Stalo se. Ortel má stříbra. "Kmen" promluvil. A je to dobře. Je to názor hlasujících.

26.11.2016 v 23:52 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 2796 | Diskuse

František Kubásek

Fakt nechápu, proč se mlčí o policejních protestech ve Francii

Policejní protesty ve Francii asi nejsou tak důležité jako obsah programu soukromé televize Prima nebo metál. Média mlčí. Proč?

28.10.2016 v 22:03 | Karma článku: 40.38 | Přečteno: 1904 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Jirků

13 hlasů proti Babišovi si mezi sebou účastníci sněmu losovali

Jak zjistilo Rádio Jerevan, o nařízených 13 hlasů proti Babišovi nebyl s výjimkou jednoho žádný zájem. Odpor byl tak velký, že sněm musel nakonec přistoupit k losování s povinnou účastí.

18.2.2019 v 19:59 | Karma článku: 18.38 | Přečteno: 406 | Diskuse

Jan Dvořák

Prodražené štěnice z úřadu hejtmanky Jermanové

Předmětem mediálního zájmu je sporný výběr firmy, která se na úřadu Středočeského kraje postarala o důkladné prověření všech kanceláří, zda se tam ještě z dob nechvalné Rathovy éry nenacházejí štěnice, popřípadě minikamerky.

18.2.2019 v 19:41 | Karma článku: 10.91 | Přečteno: 220 | Diskuse

Luboš Zálom

AynRandCon Europe 2019: Individualismus ve věku kmenové mentality

V Praze se tento víkend konala evropská konference věnovaná Objektivismu, filozofii Ayn Randové. Akci organizovala evropská sekce Ayn Rand Institute za aktivní pomoci organizace Students for Liberty.

18.2.2019 v 14:16 | Karma článku: 11.24 | Přečteno: 168 | Diskuse

Petr Burian

Praktiky šíbra

Kateřina Valachová, ale i mnozí jiní drakobijci především z řad ČSSD, už dlouhodobě bojují proti věřitelům tzv. lichvářům. Vadí jim, že by měl dlužník platit své dluhy pokud možno i s úroky a penále, a to i v situaci, kdy nechce.

18.2.2019 v 13:37 | Karma článku: 24.60 | Přečteno: 524 | Diskuse

Jiří Strádal

Desatero Miloše Zemana

Chování našeho prezidenta mnohé z nás popuzuje. Je jen nahodilým mixem nezkrotných bezskrupulózních výstřelků nebo je provázáno nějakým společným principem?

18.2.2019 v 12:43 | Karma článku: 29.42 | Přečteno: 912 | Diskuse
Počet článků 167 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2718

Člen: 
Blok proti islámu
Islám v ČR nechceme

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Najdete na iDNES.cz