Muslimové očima českých školáků?

5. 09. 2014 11:30:00
Diskriminace, islamofobie, nespravedlnost, předsudky. Tyto slova opakují pořád dokola, přičemž se na českých propagačních stránkách v článcích modlí za zničení Izraele ve jménu Alláha. Jaký to má smysl? Uvědomte si, že školák se ovlivní lépe než dospělí, jedná se o propagandu a to velmi jednostrannou.

Stránka muslimove.cz nabízí školám zapojení se do projektu "Muslimové očima školáků". Podle jejich slov si na základě v Česku vládnocí nespravedlnosti, diskriminace, předsudků a sterotypu neumí udělat správný a objektivní názor. Problém však není v diskriminaci, ale ve strachu českého obyvatelstva. Nejspíše oprávněného. Propaganda opět závisí pouze na pochvalných slovech od českých příznivců islámu. Jaktože žádná kritika? Všichni asi máme islám rádi a nikdo z něj nemáme strach.

Bohužel se ale nejedná o žádnou anketu. Je to politicko-náboženská propagační přednáška. Nikde vám nikdy neřeknou, jaká zvěrstva prováděl Mohammed, ani jak moc ponižuje právo šáría ženy. Pouze se vám, respektive vašim dětem, snaží do hlavy nacpat jen těch několik vět z islámu, která se dají školákem pochopit jako pozitiva. Přitom název "Muslimové očima školáků" napovídá úplně jinému útvaru.

Zde je úryvek ze slov na hlavní stránce:

"Česká muslimská komunita je velmi malá a jak mladá generace, tak ani jejich rodiče proto nemají možnost konfrontovat stereotypy s osobní zkušeností. Rádi bychom tímto projektem přispěli ke zlepšení tohoto stavu. Poskytujeme informace, za jejichž faktickou správností stojí nejen autoři, ale i přední čeští odborníci na islám, kteří všechny publikované texty kontrolují, komentují a opravují nedostatky."

Tento text naznačuje, že česká společnost trpí neoprávněnými předsudky, které jsou založeny na hlasitých médiích a jejich nejspíše zkreslených informacích. Navíc odborníci na islám, kteří mají texty upravovat, je upravují nejspíše tak, aby islám nepůsobil tak násilně, jaký ve skutečnosti je.

Popravy ve jménu Alláha si děti najdou v pohodě na internetu

Hlavním problémem však asi nebudou Češi. To už bychom mohli rovnou celou zemi označit za nacistickou, když zde diskriminujeme chudáky Romy a ještě ke všemu nutíme své potomky nenávidět muslimy. Všechno má své důvody a hlavně své alternativní cesty. Svým potomkům nemusíme říct nic, oni jsou schopní si najít cokoliv na internetu. Já osobně jsem první necenzurované řezání hlavy ve jménu Alláha viděl v jedenácti letech. Vše je dostupné. Rychle, zdarma a bez varování. Islám je politická organizace, která má v plánu násilně ovládnout svět a každé dítě, které umí hledat na internetu a rozklikávat nechutné odkazy svých kamarádů, to již bohužel vidělo na vlastní oči.

Muslimové v očích českých školáků jsou prostě pouze vrazi. Díky muslimům a internetu!

Měli bychom si uvědomit, že krom zakódování všech stránek, kde se takové video může objevit, s tím nikdo nic neudělá. Muslimové zkrátka vraždí trochu jinak než ostatní. Děti jsou pro ně i cosi jako sexuální nástroj, což média rozhodně nezkreslují. V médiích dítě vidí proslov a slyší slovo "vražda" nebo "řezání hlavy" a, chcete-li nebo ne, jde si to najít na internetu. Víte, kolik stránek by se dítěti muselo zakázat, aby takové video nenašly? Vždyť takové vraždy jsou i celé hodiny dostupné na Youtube. Takže bychom si měli uvědomit, kdo za to může.

Vzkaz muslimům: Nejdříve si tedy zkroťte ty své "posly boží".

Názory dětí pak v tomto případě lze ovlivnit pouze lží. Třeba tím, že vrahové nejsou muslimové. Jsou. Dokazuje to prorok Mohammed, vrah, násilník a odstraňovač nepohodlných. Diktátor. Jejich názor tak změní pouze jediné. Že ta zvěrstva celá skončí. Hned. Ale to se nestane. Jediné, co s tím můžete dělat, je buď konvertovat z islámu úplně nebo veřejně v televizi vystoupit proti činnostem Islámského státu, což jste ještě nikdy neudělali. Nikdy jste veřejně neodsoudili ani Hamás, ani IS, ani Boko Haram. Dále pak na stránkách sharia4czechia.com uvádíte články vyzívající k modlidbám za zničení Izraele ve jménu boha Alláha a samotný fakt, že slogan stránky je "Cesta k víře pro Česko" a ta víra je šáría, zákon omezující lidská práva, slouží jako důkaz k tomu, že vy chcete být násilní.

My víme, že se nikdy nezměníte.

Zkroťte si historii, chcete-li být důvěryhodní. Kritizujte IS, stůjte na straně židovského státu Izrael, pokud chcete být důvěryhodní. Nevyzývejte motorkáře, ať si sundají helmy jen proto, že nás pobuřují vaše šátky a zakrývání ženy jako nepovoleného předmětu. My víme jediné. Tohle se nikdy nestane, vy zůstanete stejní, jen se radikalizujete hned i v Česku, jakmile zjistíte, že máte moc nebo více zástupců. My se nikdy nepustíme touhy vás odsud vyhnat. Všichni se totiž aspoň z většiny přizpůsobili naším českým zvyků a u vás nevidíme ani náznak, u vás vidíme opak. Jste tedy parazité, nepřizpůsobiví, z Teplic víme, že i problémoví.

Poslední věty pro vás, co chcete prosazovat mírumilovný islám: Žádný není, my to víme a osobně bych vás k žádnému dítěti nepustil, protože si s nimi ve světě neberete ani sexuální ani fyzické servítky. Jediné, co chci, abyste žili a v míru opustili tuto zem plnou rasistů. Pokud se to totiž někomu nelíbí, je nám to jedno, protože my jsme Češi a tohle je Česká republika, žádný Čechystán...!

Autor: František Kubásek | pátek 5.9.2014 11:30 | karma článku: 35.09 | přečteno: 1553x

Další články blogera

František Kubásek

Jiří Drahoš versus HOAXy šířené hlupáky "nevědci"

Nikdy jsem neviděl tak jednoznačně nejlepšího kandidáta na cokoliv v ČR. Lidé ho popisují jako člověka s masarykovským charismatem a to bych jim více než 100 let věků, potřebného k tomu, aby Masaryka znali, netipl...

17.1.2018 v 5:36 | Karma článku: 39.86 | Přečteno: 2092 | Diskuse

František Kubásek

Že jsou příznivci Zemana burani? Tak to jste ještě nebyli v antizemanovské skupině

Antizemanovská skupina na facebooku je uzavřená, přesto přijímá členy asi na potkání, tedy jakékoliv, včetně těch, kteří nemají na prezidenta tak jednoznačný názor, jako mají oni.

7.12.2016 v 21:21 | Karma článku: 42.12 | Přečteno: 2980 | Diskuse

František Kubásek

Šokoval vás ve Slavíku Ortel? Mně spíš šokoval Pekař

Ortel - 2. místo v kapelách. Tomáš Ortel - 2. místo ve zpěvácích. Všichni cítíme, že než anketou kvality umělců je toto anketa názoru. Ale Stalo se. Ortel má stříbra. "Kmen" promluvil. A je to dobře. Je to názor hlasujících.

26.11.2016 v 23:52 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 2796 | Diskuse

František Kubásek

Fakt nechápu, proč se mlčí o policejních protestech ve Francii

Policejní protesty ve Francii asi nejsou tak důležité jako obsah programu soukromé televize Prima nebo metál. Média mlčí. Proč?

28.10.2016 v 22:03 | Karma článku: 40.38 | Přečteno: 1904 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Libor Čermák

"Rodič 1" a "2" je větší nesmysl než Plejáďani z planety Erra od hvězdy Taygeta

Kvůli homosexuálům Francie prý upravila školní dokumenty. Aby se necítili znevýhodněni, tak místo "otec" a "matka" francouzský parlament schválil kolonku "rodič 1" a rodič 2". Nemůžu si pomoci, ale připadá mi to absurdní.

19.2.2019 v 5:19 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 64 |

Pavel Chalupský

Mužské slzy.

Nejen ženy mají své dny. Mají je i muži. Ano i muži. Nejen ženy mají své slzy. Mají je i muži. Ano i muži, i když se je snažíme potlačovat, maskovat. Vždyť přece....

19.2.2019 v 4:54 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 22 | Diskuse

Blanka Moravcová

Místo vize vleklá krize

Zřizovatelé často sedí jako žába na prameni na docela slušných penězích, u nichž se předpokládá, že budou proudit do škol. A vlády, jedna za druhou, učitelům jen slibují. Sliby chyby.

18.2.2019 v 21:47 | Karma článku: 7.44 | Přečteno: 174 | Diskuse

Jan Ziegler

Katolická církev stála na straně českého národa

Šéf KSČM Vojtěch Filip zase lhal, ostatně je to jeho dobrým zvykem. V rámci projednávání zákona o zdanění církevních restitucích v Poslanecké sněmovně prohlásil, že římskokatolická církev byla v české historii vždy protinárodní.

18.2.2019 v 18:53 | Karma článku: 29.03 | Přečteno: 621 | Diskuse

Jiří Míka

Gender-totalita v UK přituhuje - policie vyšetřuje ne-zločiny

V posledních měsících se z Británie objevují zprávy o tom, že policie vyšetřuje názory lidí na Twitteru, které jsou řekněme kritické k tvrzením, že je nekonečné množství pohlaví a podobně. A pak že nikdo nikomu nic nevnucuje.

18.2.2019 v 17:50 | Karma článku: 34.58 | Přečteno: 1083 | Diskuse
Počet článků 167 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2718

Člen: 
Blok proti islámu
Islám v ČR nechceme

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Najdete na iDNES.cz