Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 18. května 2022 Nataša

Zastánci islámu bývají čím dál agresivnější

5. 02. 2015 22:31:00
Nejdříve si asi mysleli, že jak je islám krásný a mírumilovný, že jsou odpůrci cosi jako holohlavá a agresivní výjimka. Po nějakém čase a poté, co se agresivita islámu ve světě čím dál tím lépe projektuje v médiích, stoupá počet odpůrců a přibývá důkazů toho, že "holé hlavy" ve vedení hlavního odboje proti islámu nefigurují.

Za posledních pár měsíců stoupá ve světě počet lidí, kteří aktivně bojují proti islámu. Zakládají se různé pobočky hnutí Pegida, na Facebooku je takových poboček již přes 80. Řady fans hnutí Islám v České republice nechceme se šíří i mimo internetovou síť. A s tím, jak stoupá ve veřejnosti důvěryhodnost odpůrců islámu, stoupá agresivita jeho zastánců. Ti už prakticky nemají kam sáhnout pro argumenty a tak se místo slov stal křik a urážky.

Média masírují dál. IDnes.cz například obviňuje hnutí IvČRN z kyberšikany například výrobců, kteří přijali halal certifikaci. Bylo by dobré se také zaměřit na opačnou stranu. Protože zastánci daleko přesahují hranice facebookových stránek a emailových dopisů. Na internetu se zakládají "fake profily" předáků hnutí a Martin Konvička byl na internetu obviňován ze znásilňování studentek. Někteří aktivisté tvrdí, že Konvička hovoří o nějakých koncentračních táborech pro muslimy a jejich mletí do moučky nebo co to bylo. Teď začínají dorážet výhružné sms zprávy. Volfové z České Suverenity poslali sms: "Chcípneš, kurvo komunistická!"

Stalo se to po pochodu ze Staroměstského náměstí na Ministerstvo vnitra. Tam aktivisté vytvořili bohoslužbu a v šedesáti lidech dávali najevo svůj nesouhlas s demonstrací. A tak během přednášek hovořících řvali "hanba!" nebo "Náckové!". Vzali si s sebou i "Česko-romskou" vlajku a tím porušili zákon o státních symbolech a dva aktivisty odvedla policie. IDnes.cz údajně slyšel "Čechy Čechům," TV Nova nemluvila o protestu vůbec. TV Prima nedala prostor hlavním protagonistům protestu. ČT zavedla pořad o antisemitismu, který je hlavně součástí islámu, o čemž se samozřejmě Česká televize nezmínila. Naopak, snažila se hodit antisemitismus na aktivisty IvČRN. A také vzpoměňme na velmi trapný pokus paní Kroužkové v Hyde Parku.

Nebo si představte následující situaci. Řekněme, že existuje stránka, a že skutečně je, Demagog.cz. Na facebookové stránce se hromadí žádosti, aby po rozhovoru v ČT Demagog rozebral slova Mohameda Abbase. Demagog.cz vám napíše, že nemají v problematice znalosti a nemohou jí komentovat. Avšak hned, jak vystoupil v Hyde Parku Martin Konvička, rozebrali každé jeho slovo do posledního šroubku a tvrdili, že sedmkrát lhal, čehož využil iDnes.cz a dal to na hlavní stránku. Radim Valenčík ve svém blogu vyjasnil to, v čem přesně Demagog tragicky lhal. Demagog.cz je financován i z EU, tady máme nápovědu, odkud asi dostal Demagog notičky.

A co třeba tohle. V Německu vzniklo hnutí Pegida. Nejdříve jich protestovalo 200, pak 1000, pak 10 000, pak i 40 000. Média nejen, že většinu času zamlčovala existenci hnutí, dokonce jej vždy označovala za krajně pravicové. Ale podívejte se na YouTube. Vidíte ultrapravičáky, nebo pracující občany, jejichž děti trpí šikanou od tureckých spolužáků? Agresivita dokonce dospěla tak daleko, že ihned.cz uvedlo reportáž o mrtvém imigrantovi nalezeném nedaleko protestů Pegidy zrovna chvíli po těchto protestech. Tělo bylo nalezeno den poté, v zapadlém sídlišti dost daleko od protestů. Nadpis vidíte. Jasný pokud o diskreditaci Pegidy.

Nebo tohle. V jistém městečku, v jedné škole, řekli žákům: "protestujte proti Pegidě, nebo máte neomluvené hodiny!" Vtip? Ne. Rok 1975? Ne. Je to vážné, je to rok 2015 a je to "demokratické" Německo. Je to přední člen EU, která jakoby dávala noty všem velkým médiím, co a jak říkat. Jinak se mi jeví nepochopitelně další sluníčkářský krok.

Všimli jste si toho? Už to uvádí Prima, Nova, iDnes.cz, Právo, prostě všichni, kteří se berou jako "mainstream". Před název Islámský stát přidali slovo: "takzvaný". A to i přes to, že organizace nebyla oficiálně exkomunikována od islámu. A to by měla. Každý, kdo se prohlásí Chalífou a řekne, že jde vraždit za islám, by měl být přeci nějak oficiálně z islámu "vyloučen". To se zatím nestalo. Nebudu nikdy počítat názory řadových muslimů, že to není jejich jménem. Ono ani nemusí. Hlavní je, že je to jménem islámu. V článku o vzniku IS jsem napsal i zmínku o dotaci IS ze strany mnohých islámských zemí.

A co poslední akce Zeleného Brna? Pořádá akci proti protestu IvČRN dne 14.2. v Brně. Akce byla nazvána "Valentýnka pro Konvičku". A ano, organizátoři spolupracují i s těmi, kdo například hlásali o tom, že Konvička mluvil o těch koncentrácích pro muslimy. Jsou to přesně ti lidé, kteří v diskusních příspěvcích, které média nemažou, píší, že Konvička je bůh ví co. Jsou ti přesně ti lidé, kteří rád čtou články o tom, jak by muslim poslal Konvičku se léčit. A jsou to přesně ti lidé, kteří si Korán nikdy nepřečtou. Politická mrtvola přitahuje hodně lidí, Brno je totiž velmi nejednotné v názoru na islám.

Co třeba Hate Free? Projekt za 35 milionů jen tlačí lidi k tomu, aby nenáviděli všechny patrioty. Dále pak upozorňují, možná i smyšleně, na případy, kdy viděli například skupinky skinheadů jdoucích na manifestaci proti islámu, která se konala na začátku ledna. Tento projekt kopíruje články těch nejagresivnějších nenávisti plných sluníčkářů, kteří na facebooku hovoří o odpůrcích dosti nevybíravě. O důchodcích, studentech, pracujících lidech, o všech, kteří protestovali slušně proti islámu, mluvili jako o Náccích.

A v poslední řadě to jsou jednotlivci. Jsou to ti, kterým nevadí, že v pražském metru může muslimka vyhnat z vagónu ženu se psem. Jsou to ti, kteří na člověka se štítkem IvČRN či tričkem "já jsem tady doma" slovně útočí v prostředcích pražské hromadné dopravy. Jsou to ti, kteří skáčou do řeči lidem, co umírněně mluví na protestech kriticky k islámu. Jsou to ti, kteří by se měli správně označit za extremisty. Extremista totiž platí z grantů média, aby se nevyjadřovala moc špatně o některých národnostech pachatelů trestných činů. Extremista skáče do řeči. Extremista vyžene studenty na nějaký protest nedobrovolně a pod výhružkou. Extremista prázdně pořvává. Extremista vyhrožuje. A to racionální odpůrce islámu nikdy nedělá.

Islamoklast Kubásek

Začala akneta "Bloger roku". Hlasujte dle svého uvážení.

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: František Kubásek | čtvrtek 5.2.2015 22:31 | karma článku: 43.28 | přečteno: 5400x

Další články blogera

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.70 | Přečteno: 1434 | Diskuse

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma článku: 35.32 | Přečteno: 1551 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma článku: 24.89 | Přečteno: 862 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma článku: 40.25 | Přečteno: 4972 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Jan Ziegler

Komunistická tyranie, odvaha i zbabělost, ve vynikající knize Kateřiny Tučkové

Na románu Bílá Voda pracovala Kateřina Tučková, autorka předchozích skvělých děl Vyhnání Gerty Schnirch a Žitkovské bohyně, deset let. Jedna z nejúspěšnějších českých spisovatelek nezklamala a výsledkem je opět strhující kniha.

18.5.2022 v 15:53 | Karma článku: 11.45 | Přečteno: 155 | Diskuse

Dita Jarošová

Česko-slovenská debata v Respektu

Včera si uživatelé sociálních sítí mohli pustit zajímavou debatu o nynějších vztazích našich příbuzných států, které se účastnila i prezidentka Zuzana Čaputová. Vybrali si velice zajímavé téma, které je stále živé, protože

17.5.2022 v 20:06 | Karma článku: 11.66 | Přečteno: 337 | Diskuse

Peter Krivda Soliwarski

Potulky CXCV - Zámok Žerotinských, Valašské Meziříčí

...to krásno bolo vidieť a aj cítiť zámkom, ktorého obnova ešte stále pokračuje a napriek tomu nás expozície preniesli do pompézna dôb minulých...

17.5.2022 v 19:40 | Karma článku: 9.15 | Přečteno: 84 | Diskuse

Vladimír Špurek

Dejú sa veci

Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci Báseň Janka Neriho Dejú sa veci

17.5.2022 v 15:22 | Karma článku: 2.71 | Přečteno: 83 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Několik poznámek k Eurovizi 2022. Nejen pro L. Větvičku

K jeho článku ze 17. května („Byly identifikovány nesprávné vzorce hlasování“) nabídnu několik doplňujících informací níže. Nejprve obecné připomenutí toho, čím Eurovize (Eurovision Song Contest) není.

17.5.2022 v 14:15 | Karma článku: 28.01 | Přečteno: 1320 | Diskuse
Počet článků 178 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2687

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Najdete na iDNES.cz