Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 3. října 2023 Bohumil

Focus.de o upozornění Židů na to, jak USA podporují islám

3. 04. 2015 10:00:00
Velký německý Focus.de vydal zprávu o upozornění amerických Židů. Ti, mimo jiné, využívají reklamních ploch k tomu, aby vyjádřili svůj nesouhlas s tím, kam míří americké dolary podporující ostatní státy se špatnou politickou a sociální situací. Více než dvě třetiny těchto peněz totiž podle nich míří do islámských zemí. Podle organizace tím tak podporují genocidu Židů, kterou některé islámské země v oblastech vyvolávají a mnoho organizací páchá.

Server Focus.de ukazuje obrázek na prostředku veřejné hromadné dopravy v americké Philadelphii. Na tamních autobusech je přilepená reklama organizace pro-Izraelská organizace ADFI (American Freedom Defense Iniciative), která upozorňuje na pozadí americké státní podpory. Na obrázku s upozorňujícími nápisy jde vidět i fotografie Hitlera pořízená během setkání s palestinskými nacionalisty z roku 1941, která naznačuje, že Židé si již podobnou situaci prožili. Vedle fotografie je psáno upozornění, že vraždění Židů je popsáno v Koránu.

Správnost tvrzení organizace lze skutečně v Koránu, svatém písmu islámu, který je pro muslima vážený jako slovo boží, čili podobně jako pro křesťany desatero, se píše o všech ne-muslimech, tedy i o Židech jako o nevěřících a k jejich zabíjení vede mnoho citací. Dále je džihád, takzvaná válka proti křesťanům a Židům, opřen přímo v zákonu šáría. Strach iniciativy tak působí jako oprávněný.

Reklama visí na 84 autobusech města Philadelphie. Dvě třetiny peněz, které USA věnují na pomoc ve světě, plyne přímo do islámských zemí. Jako reakce nyní čelila organizace žalobě a reklama je označována za kontroverzní a jako v "rozporu s minimálními standardy slušného soužití," píše Focus.de. Proti reklamě protestovaly i jiné osoby, například přímo dopravní úřad nebo starosta města Michael Nutter. Navíc Mezináboženské centrum Philadelphie bude organizovat vlastní reklamní kampaň, která bude nabádat k toleranci mezi jednotlivými náboženstvími.

Židovské výkřiky do tmy

Jako marné se zdají stížnosti Izraele na agresi hnutí Hamás, které operuje z Palestiny jako terorista, co ve jménu islámu touží po zničení židovského státu. Naopak, prezident USA Obama prohlásil, že pokud bude Izrael bránit vzniku samostatné Palestiny, USA otočí politiku proti Izraeli. Íránu navíc mohou být odpuštěny veškeré ekonomické sankce jen proto, že zarazí výrobu jaderných zbraní a přestane tak hrozit Izraeli. Tím pádem bude Írán odměněn za to, že přestane páchat zločiny proti židovskému ostrůvku mezi muslimskými státy, které opakovaně hrozí likvidací státu.

Připomeňme si akty agrese arabských států proti Izraeli. Například mezi lety 1948-49 čelil národ hned několika protivníkům, Jordánsku, Egyptu, Iráku, Libanonu, Sýrii a omezené účasti Jemenu a Saúdské Arábie. V roce 1973 na Izrael zaútočila vojska Egypta a Sýrie s podporou SSSR, Pákistánu, Kuby nebo státu Severní Korea a útok podporovaly i takzvané expediční jednotky z Jordánska a Iráku. Tentokrát byl Izrael podporován i Spojenými státy. Mnoho takových sporů skončilo z pohledu Izraele drtivým vítězstvím židovského státu, většinou se zlomkovými ztrátami oproti soupeřům. Po všech sporech je bojovnost národa obdivuhodná.

Výzvy ke zničení Izraele i v Česku

Na české stránce Sharia4Czechia.com se psalo o modlitbách za "zničení Izraele, politicky či vojensky." Při protestech pro mír na Izraelsko-palestinském území v roce 2014 byl slovně napaden židovský účastník Jiří X Doležal.

Islamoklast Kubásek

Autor: František Kubásek | pátek 3.4.2015 10:00 | karma článku: 28.13 | přečteno: 1045x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1320 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1559 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Jan Lněnička

Všechno dobro je bývalé podmaněné zlo

„Přestaňte čekat, že vám někdo ukáže řešení. Vy jste řešení!“ říká v inscenaci „Commander“ třináctiletý hošík cizím akcentem s důrazem Führera. Titulek je citát Friedricha Nietzscheho.

3.10.2023 v 15:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 47 | Diskuse

Pavel Král

Jak získat čelo tvrdé jako křemen?

„Dávám ti čelo jako křemen, ...“ Toto slovo mi dává odpověď na otázku, kterou si v poslední době často kladu. Proč jsem v dětství neuměl říci ne? Vzpomínám si totiž na situaci, kdy mě můj pronásledovatel a trapič vybídnul: „Dej ...

1.10.2023 v 13:00 | Karma článku: 3.53 | Přečteno: 80 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Snílek Václav

Chytrý telefon mi krátce po svátku sv. Václava nabídl nový videoklip Václava Neckáře s písní Snílek. Zpěváku Václavovi a jeho hudebnímu týmu, který jej doprovází, se podařilo navázat na ojedinělou Půlnoční.

30.9.2023 v 19:38 | Karma článku: 10.02 | Přečteno: 171 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Láska a inspirace namodro

Psala jsem tu ódu na Toyen a mé setkávání s nejlepšími českými malíři, nejen surrealisty, pokračuje dalšími zážitky. Obrazy nejen v originálech na zdech, ale i jako velké puzzle či pexeso, tak se dnes představuje umění.

29.9.2023 v 21:29 | Karma článku: 5.47 | Přečteno: 102 | Diskuse

Daniel Trojan

Recenze filmu Barbie - 72,5 %

Stereotypní Barbie se musí vydat ze světa dětské fantazie do reality všedního dne, aby zabránila ztrátě iluzí jedné zneuznané ženy s dospívající dcerou. Mezitím objevuje taje reality, která není k ženám zrovna přívětivá.

29.9.2023 v 19:00 | Karma článku: 7.63 | Přečteno: 128 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2707

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Kazma ukázal, jak snadno se dal zjistit kód vedoucí k výhře 22 milionů korun

Kazma (38) ukázal, jak relativně lehce se dal zjistit kód vedoucí k výhře jednoho milionu dolarů, v přepočtu 22 milionů...

V 25 letech zemřela pěvkyně Patricia Burda Janečková, podlehla zákeřné nemoci

Ve věku pětadvacet let zemřela v neděli operní a koncertní pěvkyně, muzikálová zpěvačka a herečka Patricia Burda...

To mi máma nikdy neřekla! Archiv StB Janu Kratochvílovou překvapil

Podraz režimu a nucená emigrace. Tak popisuje Jana Uriel Kratochvílová (70) čtyřicet let staré události, které...

Sophii Lorenovou si manžel vyhlédl v šestnácti. Herečka dodnes lituje jediné věci

Historie vztahu herečky Sophie Lorenové (89) a italského filmového producenta Carla Pontiho (†94) byla dramatická....

Smartwings přestanou létat z malých letišť. Zařízly plány cestovek

Premium Posílit význam tuzemských regionálních letišť a umožnit řadě lidí cestovat na dovolenou bez cesty na pražské letiště. S...