Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 3. října 2023 Bohumil

Neexistuje v historii mocnější osoba. A existovat ani nebude....

12. 06. 2015 6:00:00
Neprozradím to rovnou, postupem článku zkusím napovědět a po nějaké době už byste měli mít jasno v tom, o koho se jedná...

Přemýšlel jsem dlouho nad tím, jak všelijak může být definována moc. Kam až může sahat vliv mocné osoby, na co všechno se dá mít a hlavně, kdo toho ovlivnil nejvíce. Pokud bych tedy jen uvažoval o doposud žijících osobnostech, byl bych vedle jak ta jedle. Musím sáhnout hluboko do minulosti. Musím se podívat do časoprostoru a pátrat. Možná to však bylo trochu snadnější než si kdo může myslet.

Vliv, který by někomu vydržel třeba i hodně přes tisíc let po jeho smrti? Takových lidí moc nenajdete a když ano, většinou se poukazuje na určité činy, nikdo se jimi neřídí, pouze se uvádí, jaký dar dal například tehdejší společnosti. A ano, mnohdy se jedná o postavy kladné, moudré, velmi dobře vystudované. Tento muž je však jiný. Byl to analfabet a dokázal z toho sám pro sebe udělat uměle jakousi přednost.

Když tak jednou přemýšlel kolem skal a v nich, co se svým životem udělá, napadlo ho něco, co ovlivňuje politický, ekonomický a náboženský svět i v roce 2015. Napadlo ho něco tak nepřevratného a absurdního, že je směšné, kolik lidí je tím ovlivněno i dnes, kolik z nich se kvůli tomu od narození nechá, ač dobrovolně či ne, připravit o svobodu žití, kolik životů jeho výmysl promarní, kolik lidí diskredituje za říkání pravdy a jak moc přístup okolního světa hýbe s cenami zejména černého zlata.

Je až neuvěřitelně ohromující a děsivé zároveň, jak dospělý muž získal moc, na svojí stranu 100 kolegů, kteří mu násilím získali další tisíce. A jak moc děsivé bylo to, co vymyslel... Vymyslel si, že se stal mužem neobvyklým, mužem, jenž hovořil skrze anděla s Bohem, jenž mu předal velké poselství. A vyhrožoval smrtí každému, kdo o jeho poslání pochyboval, nechával otrávit lidi, kteří si z něj utahovali, udával způsob smrtí, mnohdy velmi krutý a dokonce jej nechal zapsat ve velmi strašidelných spisech, jenž se uchovaly až do nynějšího světa, více než 1300 let po jeho smrti.

Co je až děsivě nemožné, toho on dosáhl. Přes 1,5 miliardy lidí dobrovolně či nedobrovolně jeho osobu a činy považuje za morální vzor. Pokud by tak nečinili, nejsou to správní věřící. Takže tato více než miliarda věří vrahovi, násilníkovi a muži, který se oženil i s dívkou sotva školního věku. Tato více než miliarda kolem sebe vytvořila neuvěřitelnou ochranou vrstvu. Ne snad že by kolem jejich zemí stály obrovské zdi a zbraně, v jejich světě nyní leží drtivá většina zásob ropy.

A protože svět tuto ropu potřebuje, snaží se kritiky zbavit dojmu, že tento muž vymyslel zločinnou, diskriminační a vražednou ideologii, která se jako náboženství pouze tváří, ale nabízí zejména průnik do cizí společnosti, vytvoření jakéhosi paralelního společenstva, změny pravidel a nakonec postupné pohlcení moci v oblasti, a to cestou diskriminace, výhrůžek smrtí i jejich splněním, krádežemi, znásilňováním, polygamií a vysokou porodností. Tento režim má podle nejmocnějšího muže na světě za cíl tento svět ovládnout a zatím se daří.

Svět, kde tento muž svojí hrůzu vymyslel, je bohatým ložiskem ropy a může tak kdykoliv ovlivnit celou světovou ekonomiku, jelikož země tohoto světa dokáží spolupracovat. Tolerancí tak svět platí za jakýsi dojem cenové stability. Tolerance však ohrožuje demokratické zřízení mnoha států, dotyčný muž tak 1383 let po smrti ovlivňuje téměř celou globální politiku. I přes jasné zločiny tohoto režimu se nejspíše pro peníze každý tváří, že to ve skutečnosti nejsou zločiny ani terorismus, které se inspirují výmyslem tohoto muže. Každého kritika se snaží zdiskreditovat a i přes rostoucí odpor z řady obyvatel, tento odpor ignorují, považují jej oficiálně za nenávist a pokračují v sebedestrukci.

Vše kvůli jednomu muži. Tento muž jménem Mohamed, jenž si jednou začal říkat "prorok", za sebou zanechal mnoho škod, mrtvých, zotročených a znásilněných. A přes to jej tolik lidí bere jako morální vzor, což také napovídá jasně tomu, co lze od těch lidí čekat. Takzvaný prorok Mohamed se stal nejmocnějším člověkem planety a historie. Nikdo předtím ani potom nedokázal jednou návštěvou jeskyně tolik, co on. Nikdo nedokázal ovládnout náboženský, politický a ekonomický svět tak intenzivně, jako on. Nikdo to skrze následovníky nedokázal tolik let po své smrti. Nikdo toho nedocílil tak absurdní a neuvěřitelnou cestou. A nikdo jej v těchto děsivých výsledcích nejspíše nikdy nepřekoná...

Autor: František Kubásek | pátek 12.6.2015 6:00 | karma článku: 32.36 | přečteno: 1431x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1320 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1559 | Diskuse

Další články z rubriky Kultura

Pavel Král

Jak získat čelo tvrdé jako křemen?

„Dávám ti čelo jako křemen, ...“ Toto slovo mi dává odpověď na otázku, kterou si v poslední době často kladu. Proč jsem v dětství neuměl říci ne? Vzpomínám si totiž na situaci, kdy mě můj pronásledovatel a trapič vybídnul: „Dej ...

1.10.2023 v 13:00 | Karma článku: 3.53 | Přečteno: 80 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Snílek Václav

Chytrý telefon mi krátce po svátku sv. Václava nabídl nový videoklip Václava Neckáře s písní Snílek. Zpěváku Václavovi a jeho hudebnímu týmu, který jej doprovází, se podařilo navázat na ojedinělou Půlnoční.

30.9.2023 v 19:38 | Karma článku: 10.02 | Přečteno: 171 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Láska a inspirace namodro

Psala jsem tu ódu na Toyen a mé setkávání s nejlepšími českými malíři, nejen surrealisty, pokračuje dalšími zážitky. Obrazy nejen v originálech na zdech, ale i jako velké puzzle či pexeso, tak se dnes představuje umění.

29.9.2023 v 21:29 | Karma článku: 5.47 | Přečteno: 102 | Diskuse

Daniel Trojan

Recenze filmu Barbie - 72,5 %

Stereotypní Barbie se musí vydat ze světa dětské fantazie do reality všedního dne, aby zabránila ztrátě iluzí jedné zneuznané ženy s dospívající dcerou. Mezitím objevuje taje reality, která není k ženám zrovna přívětivá.

29.9.2023 v 19:00 | Karma článku: 7.63 | Přečteno: 128 | Diskuse

Dita Jarošová

Král vysílá do boje?

Nemohu si pomoci, nynější situace, hlavně co se dění v médiích týče, mi připomíná dětskou hru" Král vysílá do boje." Jistě ji znáte, dvě skupiny se drží za ruce a hlava, tedy král vyšle do boje borce, který se snaží

29.9.2023 v 14:22 | Karma článku: 9.20 | Přečteno: 278 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2707

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Kazma ukázal, jak snadno se dal zjistit kód vedoucí k výhře 22 milionů korun

Kazma (38) ukázal, jak relativně lehce se dal zjistit kód vedoucí k výhře jednoho milionu dolarů, v přepočtu 22 milionů...

V 25 letech zemřela pěvkyně Patricia Burda Janečková, podlehla zákeřné nemoci

Ve věku pětadvacet let zemřela v neděli operní a koncertní pěvkyně, muzikálová zpěvačka a herečka Patricia Burda...

To mi máma nikdy neřekla! Archiv StB Janu Kratochvílovou překvapil

Podraz režimu a nucená emigrace. Tak popisuje Jana Uriel Kratochvílová (70) čtyřicet let staré události, které...

Sophii Lorenovou si manžel vyhlédl v šestnácti. Herečka dodnes lituje jediné věci

Historie vztahu herečky Sophie Lorenové (89) a italského filmového producenta Carla Pontiho (†94) byla dramatická....

Smartwings přestanou létat z malých letišť. Zařízly plány cestovek

Premium Posílit význam tuzemských regionálních letišť a umožnit řadě lidí cestovat na dovolenou bez cesty na pražské letiště. S...