Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 28. května 2023 Vilém

Průzkumy veřejného mínění jsou prostě nesmysl....

12. 07. 2015 16:20:00
Procházíte se po ulici a i když nejste zvídaví lidé, prostě slyšíte, co si ostatní povídají. Slyšíte jejich rozhovory, víte rámcově jejich téma a mnohdy i názor...

To samé i já. Chodím ven často, na nákup, pro zábavu, vyřizovat, do práce, z práce. A slyším lidi. Nechtěně, ale občas je prostě poslouchám. Někdy se přistihnu i u toho, že je poslouchám záměrně a vyčítám si, že se to dělat nemá. Ale já vlastně po pár slovech musím. Zajímá mě to. Chci k tomu i něco říct. Ale pak vlastně slyším, že komentář není potřeba. Proč?

Je to pokaždé stejné, takže vám povím pár konkrétních příkladů. Jdu nakoupit, u pokladny si říkám o body, když jich nasbírám třicet, vezmu si tam nůž zadarmo, ok, proč nesbírat. A co neslyším od pána stojícího frontu za mnou: "každý nůž se teď hodí na obranu." A má vlastně pravdu. To, co vidíme dnes v Maďarsku či Calais, čeká prostě i nás, všechny. Na to mu velmi souhlasně a nadšeně přikyvuje pokladní: "To jo, vláda se nám vysmála do obličeje. Opět."

Nebo jiný případ. Jedu tramvají do práce. Cestou přestupuji do metra a v něm si povídají dvě mladé ženy: "víš, přemýšlím, že se obarvím," načež druhá jí odpoví: "hlavně ne blonďatou, to budeš přitahovat muslimy!" Chápete to? A rozhodně to nebyla jediná ženská z poslední doby, která něco podobného tvrdila. Se vtíravým chováním muslimů má problém mnoho mladých holek. Jsou to například prodavačky oblečení: "chtěl si se mnou povídat, podal mi ruku a já se nebránila. Neuvědomila jsem si v tu chvíli, že pro ně to vlastně znamená, že jsem povolná, tak jsem se strašně lekla," zní z úst jedné známé, která několik měsíců pracovala v jistém velkém obchodě s oblečením na Václavském náměstí. Dalším takovým povoláním je pokojská.

Ono se o tom nemluví často, ale někteří naši příchozí z Východu nenávidí evropské toalety. "Nesahej do odpadkového koše holýma rukama! Tady byly muslimky a ty se vydělají na toaletní papír na podlaze a hodí to do koše!" dozvídá se další moje známá, budoucí rodinná příslušnice, když nastupovala v jednom hotelu v Praze u Masarykova nádraží.

Důkazem, že ilegální islámská migrace štve nejen nás, Čecháčky, jak nás nazývají zastánci, může být můj zážitek s nákupem ve vietnamském obchodě. Když jsme zabrousili do zdražování potravin, náhle mladý Vietnamec plynulou češtinou povídá: "a teď nám sem ještě ke všemu pošlou ilegální imigranty." Na toto téma jsme mluvili ještě asi třikrát, přidal si IVČRN na Facebooku, přidal si Anti Hate Free Culture, přidal si Blok proti islámu přidal si Stop multikulturním hnutím a organizacím, přidal si další stránky. Naposledy mi říkal, že z přístupu médií k tématu je doslova zoufalý. "ČT a Nova - největší lháři!" řekl mi.

V práci pracuji s několika Romy. A, představte si, přes to, že jsem ten údajný nácek, co odmítá ilegály ve své zemi, bavím se z drtivou většinou z nich. Jeden mi podepsal petici proti kvótám a když jsem zabrousil do politiky, řekl mi minulý týden: "kámo, měl jsi pravdu. Oni je k nám pošlou! Kolik to bude příště? 20 000?" Na toto téma nicméně hovořím nyní již s každým kolegou. Jako k někomu, kdo do firmy přitáhl petici, si chodí ke mně stěžovat. "Ta zatracená vláda nás prostě vůbec neposlouchá," říká mi jeden kolega. "Ať si je nechají tam, odkud přišli!" stěžuje si i jeden z mých nadřízených.

Jednou jsem byl venku po půlnoci, venčil jsem naší mladou fenku. V tom slyším jednoho kluka s partou dalších lidí, kteří popíjeli v nedaleké restauraci. "Ale chápeš to? Oni sem pošlou samý chlapy!" povídá jim.

Mohu vám k tomu všemu říct jedno. Tohle je tak krátký a stručný výtažek z toho, co teď zažívám ve veřejné diskusi o ilegální imigraci, že by celkový výčet stačil na knihu. Nechápu, kde průzkumy berou, že je vztah ke kvótám, uprchlíkům, ilegální imigraci a vůbec k celému systému EU tak vyrovnaný. Lidi, nevěřte médiím! Nevěřte těmto agenturám! Znáte snad někoho, kdo by třeba volil pana Babiše? Proč je v těch průzkumech furt první?

Za účelem skutečného průzkumu veřejného mínění jděte ven. Mluvte s lidmi. Oni chtějí mluvit s vámi, lidé jsou si otevření, mají stejný názor. Celý národ se baví o islámu, o imigrantech. Celý národ o tom mluví v tramvajích, práci, na ulici. A drtivá většina národa toto odmítá. Nevěřte průzkumům, otevřete oči, vyndejte sluchátka z uší a diskutujte! Jsme na pokraji velké kulturní krize. Multikulturalismus dospěl do nesnesitelné fáze. Jsme zkrátka v krizi. Evropa je na nohou. Je na pokraji války. Nenechme to dojít tak daleko. Nebuďme slepí, hluší. A hlavně, nebuďme naivní! Tohle za nás nikdo nezařídí!

Přidejte si IVČRN
Přidejte si Blok proti islámu a přihlaste se jako jeho člen!
Přidejte si Anti Hate Free Culture a bojujte proti mašinérii i pomocí humoru
Přidejte si Stop multikulturním hnutím a organizacím a sledujte, jak neziskovky využívají současné situace.

Autor: František Kubásek | neděle 12.7.2015 16:20 | karma článku: 36.16 | přečteno: 1432x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1301 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1547 | Diskuse

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma článku: 35.42 | Přečteno: 1629 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma článku: 24.89 | Přečteno: 937 | Diskuse

Další články z rubriky Média

Petr Štrompf

Asi budu za peníze mlátit lidi

Internet je úžasná věc. Nemusíte nic vědět, za minutu surfování v něm jste dost chytří. Sice to hned zapomenete, ale někdy paměť nezklame. Stačí vidět zmláceného Vémolu.

25.5.2023 v 14:40 | Karma článku: 32.80 | Přečteno: 3124 | Diskuse

Zdeněk Hosman

Bublifuky mediokracie

Mediální zaklínadla bájeslovím. Čeští novináři versus společnost. Strategie a triky mediální manipulace. Mediasféra ve svých osidlech.

23.5.2023 v 11:30 | Karma článku: 22.33 | Přečteno: 380 | Diskuse

Jan Šesták

Rozhlas vykročil do další stovky naplno, stejně jako děkování za pozvání

Nejen náš rozhlas, ale podobně i televize či internetové podcasty jsou zaplaveny inflací děkování za pozvání. Zejména ve vysílání zpravodajských stanic, jakou je třeba Český rozhlas Plus, s krátkými vstupy expertů či politiků.

23.5.2023 v 11:23 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 118 | Diskuse

Dita Jarošová

Nač budou tichá vína s knihami bez souvislostí?

Narážka na nedávný balíček, kdy noviny přišly zkrátka. Noviny, které uvádějí běh světa do souvislostí, které aktualizují ožehavá témata, upozorňují na nešvary, ale i výrazné osobnosti dnešní doby. Lidé mají dnes hlouběji do kapsy

22.5.2023 v 9:26 | Karma článku: 8.60 | Přečteno: 217 | Diskuse

Josef Nožička

Čekal jsem, zda za včerejší šarádu někdo vládu pochválí. Na Forum24 opět nezklamali…

Většina komentátorů nešetřila při hodnocení včerejší tiskové konference vlády kritikou. Našli se však i takoví, co vládní pětikoalici pochválili...

12.5.2023 v 8:10 | Karma článku: 39.32 | Přečteno: 1281 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2702

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Taťána lže a mstí se, říká Brzobohatý. Rád se převlékám za ženu, připouští

Modelka Taťána Kuchařová (35) v církevní žalobě píše, že její bývalý muž Ondřej Brzobohatý (40) není sexuálně vyhraněn....

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Co zas chce, ty vole, reaguje Jágr na volání bezradné Branišové od faxu

Hokejista Jaromír Jágr (51) a jeho partnerka, modelka Dominika Branišová (28) pobavili sledující na Instagramu...