Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 28. května 2023 Vilém

Chcete vystřílet imigranty? Proč?

16. 08. 2015 10:00:00
Na internetu se množí velmi násilné výzvy k upalování, ukřižování, střílení lidí a potápění plných lodí, na kterých plují takzvaní uprchlíci - ilegální imigranti a sem tam i uprchlíci jako takoví. A já se ptám, proč?

Není to zbytečné? Kritika obrácená směrem k lidem, kteří nějakým způsobem zneužívají místní hloupý a dementní multikulturní systém, je zbytečně vynaložená energie, zbytečná agrese a jsou to pak zbytečně zadarmo argumenty naivním a pomateným multikulturním fanatikům, kteří se pak mohou více tvářit jako ti dobří a umírnění. Není to ale jediný důvod.

Myslíte si snad, že imigranti vaše výzvy k návratu domů využijí? Ani náhodou. Nedostanou se k tomu, nerozumí nám, nepřečtou si to. Je to přeci jen Facebook, žádná přehlídka vzkazů pro imigranty. Hlavní problém je přeci úplně někde jinde.

Kde je EU, která pouze diktuje, kolik kdo má imigrantů přijmout? Nevolení zástupci, kteří se nemusí zodpovídat žádné vyšší moci, jsou prakticky nedotknutelní. Dělají si, co chtějí, je imigrační vlna nezasáhne, svá bohatě střežená a vysoko umístěná sídla neohrozí, své děti mezi imigranty a muslimy nepošlou, neznají je, nic neví o ghettech, no-go zónách, proto jsou tak moudří a každého, kdo problematiku zná, označují za xenofoba.

Kde je česká vláda? Ta, která má podle slibu plnit nejen v rámci Ústavy, kterou mimochodem islám porušuje snad v desítkách případů, ale také v zájmu lidu. Ten lid, který tu minimálně z 80% nechce imigranty. Ne, že by snad byli plní nenávisti nebo se báli neznámého. Vidí, jak to dopadlo v okolí. V Evropě neexistuje případ, kdy by to dopadlo jinak. Proč to zkoušet znovu? Tohle není loterie, tohle je prostě nepsané pravidlo. Na tiket napsat 10 milionů obyvatel země kvůli pár tisícům lidí, kteří nemají tendenci si ničeho vážit ani pracovat, a doufat, že tentokrát to bude jackpot, je nesmysl.

A kde jsou ta "svobodná média", za která naše rodiče, popřípadě my všichni bojovali a cinkali klíči? Proč si může médium soukromá osoba, jako Babiš nebo Bakala, nejen koupit, ale nařídit jim psát pouze podle svého? Proč televize a rozhlas, který my všichni platíme, šíří lži, upravuje záznamy, cenzuruje? Proč dehonestuje kritiky světonázoru, který zástupci těchto veřejnoprávních médií mají?

A kde jsou všechny ty zásady o rodině coby základu všeho? Proč místo podpory porodnosti místních se sem tahají cizí? Proč si česká rodina musí dítě rozmyslet, zda si ho mohou finančně dovolit? Nemělo by množení být právě tím, co by mělo být zajištěno? Proč podporu dostávají jen ti nejchudší a nejméně produktivní? To opravdu stát nechápe, že střední třída se sama uživí lépe, ale o to hůře uživí dítě? Proč se místo tohoto naprostého základu řeší krize porodní krizí imigrační? Vždyť je to hašení požáru benzínem!

Proč o tom všem mluvím. Můžou za tyhle dementní výmysly samotní imigranti? Když byste byli na jejich místě a někdo by vám řekl, že támhle v Anglii dostanete barák, budete hrát za Chelsea, budete mít neomezený přísun bílých žen, které černochy a Araby milují (to skutečně ti imigranti poslouchají!), když byste slyšeli, že nemusíte hnout zadkem a budou vám pečení holubi padat do úst, když byste viděli, že jízda člunem vás neohrozí na cestě do Evropy, že jakmile vstoupíte na břeh, jste prakticky jejich, vy byste toho fakt nezneužili? Vy byste zůstali někde na poušti, popřípadě do prázdně mlátili hlavou do koberečku? Ne. Vy byste tam při své polohlouposti a naivitě, kterou tito lidé prakticky bez výjimky disponují, jeli taky.

Tito imigranti jen zneužívají hloupý a dementní multikulturní systém. Neměli by tu být, ale vlastně jim to vyčítat nemůžeme. Měli bychom své úsilí obracet jinam, jiným směrem. Nahoru. Na média, která platíme, na politiky, kteří pomáhají porušovat Ústavu, na EU, která káže, co chce. Jakoby se jim zdál bizarní sen, ten si ve dvě ráno napíší na papír a udělají z něj evropskou směrnici. Jakoby imigrační krizi řešili hasiči tím, že místo hašení požáru budou odnášet hořící stromy do vedlejšího lesa. To tito jsou zodpovědní. Tito pomáhají legalizovat převaděčství lidí. Američan, který za své peníze pomohl transportovat 9 000 ilegálních imigrantů, je za hrdinu, výzvy k potápění prázdných člunů určených na převoz imigrantů jsou naopak extremismus.

Tak co? Už víte, kdo za to může? Obraťte svojí energii tam. Politici jsou ty, které my volíme. Ukažte jim, že o hlasy lze přijít! Neposlouchejte jejich lži! Ignorace 3. největší petice v české samostatné historii je jim málo, ignorují ji. Zaměřte se na neziskové organizace, které bojují za cizí lidi a na české děti nechají sbírat víčka od PET lahví, která nemají smysl ani reálnou hodnotu. Zaměřte se na ty, kteří nechtějí do země přivést pravé uprchlíky - arabské křesťany, kteří nemají kam jít a vybírají si hlavně muslimy, aby na ně mohli pak vydělávat tím, že budou vymýšlet integrační programy, které se třeba v romské oblasti postaraly o zdvojnásobení počtu romských ghett... Tam je třeba začít. Tam dělejte tlak a dávejte najevo, že se vám to nelíbí.

Imigranti jsou lidé, kteří nemusí být civilizovaní, zvedají znásilňovací vlny, vraždy, divné požadavky a šikanu... Ale pouze zneužívají situace. My bychom dělali totéž. Zaměřte svůj tlak těm, kteří mohou za to, že tu existuje systém, který vůbec zneužít jde!

Autor: František Kubásek | neděle 16.8.2015 10:00 | karma článku: 40.39 | přečteno: 2197x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1301 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1547 | Diskuse

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma článku: 35.42 | Přečteno: 1629 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma článku: 24.89 | Přečteno: 937 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Nožička

Jak jde šetřící Fialova vláda příkladem ostatním občanům

Politici by v dobách, kdy je potřeba si určitým způsobem utáhnout opasky, měli jít ostatním občanům příkladem. A něco takového se u většiny členů současné Fialovy vlády dosud rozhodně neděje.

28.5.2023 v 11:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Josef Zbořil

80. let od popravy Masarykova tajemníka Vasila Škracha aneb omluvme se za CHCIMÍRa

28.5.2023 si připomínáme 80. výročí od popravy Masarykova tajemníka Vasila Škracha, rodáka z Prostějova. Připomeňme si jeho památku navzdory výzvám některých současníků o omluvách za předky či že byl do posledních hodin CHCIMÍRem.

28.5.2023 v 8:46 | Karma článku: 11.55 | Přečteno: 131 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Kyjev má zjevně propracovaný plán protiofenzivy, dochází Kremlu dech?

Zprávy z Ukrajiny jsou plné dezinformací, přesto se z nich dá mnohé vyčíst. Otázka zní, zda je Rusko pes, který štěká, ale nekouše.

28.5.2023 v 7:20 | Karma článku: 18.09 | Přečteno: 469 | Diskuse

Marcel Burkert

Spravodlivosť po rusky

Aj keby Rusko vyvraždilo hoci aj polovicu ukrajinského národa, alebo aj keby úplne Ukrajinu zrovnalo so zemou, ideoví užitoční idioti slúžiaci Kremľu aj tak budú stále zjapať, že na vine sú USA!...

27.5.2023 v 22:05 | Karma článku: 10.43 | Přečteno: 142 | Diskuse

Karel Trčálek

GEN č. 1, Markéta Pekarová-Adamová je naše rodinné stříbro

Konečně něco krásného a pozitivního v dnešní době, kdy váleční štváči oklešťují svobodu slova a banderovští vrazi a nacisté jsou stavěni na piedestal namísto maršála Koněva, jediného právoplatného osvoboditele Prahy

27.5.2023 v 17:13 | Karma článku: 17.71 | Přečteno: 379 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2702

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Taťána lže a mstí se, říká Brzobohatý. Rád se převlékám za ženu, připouští

Modelka Taťána Kuchařová (35) v církevní žalobě píše, že její bývalý muž Ondřej Brzobohatý (40) není sexuálně vyhraněn....

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Co zas chce, ty vole, reaguje Jágr na volání bezradné Branišové od faxu

Hokejista Jaromír Jágr (51) a jeho partnerka, modelka Dominika Branišová (28) pobavili sledující na Instagramu...