Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 3. října 2023 Bohumil

Tomuto dni se jednou bude říkat "Bruselská zrada"

23. 09. 2015 0:46:18
22.9.2015 se opakuje historie. Česko je, nezávisle na své vůli, přinuceno konat sebezničující kroky. EU definitivně přikazuje povinné kvóty na imigranty.

Je to tu, teď se teprve ukáže, čí politici jsou politici lidu a kteří jsou naopak přímo prodejnými děvkami Evropské unie. Jinak se to již nazvat nedá.

Je nutno připomenout, že následky původně by mělo nést Německo, jehož kancléřka několik měsíců koná vše možné pro to, aby sem imigranti jezdili a chodili. Zve je a otevírá jim náruč. Nyní chce, aby břímě její neschopnosti nesla celá EU. Nezávisle na jejích obyvatelích. Cizí lidé jsou nyní daleko výš. A není to poprvé. Německo dlouho po zavedení Schengenu odmítalo obyvatele slovanských národů ze strachu o svůj pracovní trh, nyní zve naprosto nevzdělané lidi a doufá, že omladí stárnoucí Němce. jenže už to nikdy nebudou Němci. Už to nikdy nebudou Evropané.

Všechna rozhodnutí EU, která s sebou nesla hořkou příchuť, všelijaké frontální útoky na názvy výrobků, rovnost okurek, norem vývozu, dovozu, po špatných rozhodutích v Řecku, které Evropany stály biliony korun, je tohle ten historicky nejhorší krok neschopné organizace. Původní forma (volný obchod) je pryč. Teď frčí obchod s lidmi, výměna rasy. Je vlastně ještě vůbec nutné v EU zůstat? Ptá se nyní mnoho lidí, i já. V takové formě to totiž nestojí ani za bilionové dotace. Vždyť i ty kvóty jsou něco, co vznikalo nenápadně.

Pro nás? Nejdříve 400, pak 1500, pak 1800. Najednou to jsou cca 4000 a jedná se o pilotní program přerozdělení necelých 3% ze všech imigrantů. EU nikoho vracet nebude, řešení je prý přerozdělení. Nacpat Evropu k prasknutí, dokud neexploduje a nezhyne, to je asi cíl Merkelové a spol. Z letošní vlny by to pro Česko bylo tak 40 000 + příbuzní. Celkem tedy cca 160 000 lidí, z nichž 80% nemá triviální vzdělání. Co s nimi? Dávky? Jak? Jednotné. Německo si nemůže dovolit, aby ze zemí, kam byli imigranti přerozděleni, prchli zase zpět do Německa. Je nutné, aby všude nabídli imigrantům to, co nabízí Německo. Jasné a logické.

Cca 30 000 korun měsíčně na hlavu, plus zabezpečení (státní služby typu policie, státní ubytování), takže takových hezkých 5 000 000 000 korun. Jen tak, pro začátek. Hezká investice do lidí, které pro naše národy nic neudělali, zatímco ti, jejichž předci umírali u Vídně při boji proti Turkům, budou z podmostí sledovat, jak EU dobyvatele pouští a ještě je za to štědře platí.

Proto nyní budu podporovat každou akci, která proti EU vznikne a bude dávat alespoň trochu smysl.

Takže pošlete paní Merkelové záchodovou štětku s nápisem:
Vielen Dank für Ihre Arbeit, Frau Merkel

na adresu:
Bundeskanzleramt
Bundeskanzlerin
Angela Merkel
Willy-Brandt-Straße 1
10557 Berlin

Nebo můžete také přijít na narychlo svolanou akci "Demonstrace proti kvótám EU" a zvát všechny lidi okolo. Nejen ze sítě.

Nebo "podepsat" on-line petici za vystoupení z EU, kterou za prvních 5 hodin podepsalo 14 000 lidí.

Nebo sdílet pravdu, je to jednoduché. Ale není to jen kliknutím na Facebooku. Je to o dialogu. Řekněte mámě či dědečkovi o tom, co to jsou kvóty, kolik příchozích to pro nás znamená, jaké náklady a kulturní rizika, ukazujte videa, co ti lidé dělají, jak se chovají, jak se chovají jejich zastánci...

Možné je vše, nás je přes 10 000 000. Poláků, kteří se nyní stýdí za svojí vládu, je ještě více, Maďarsko stojí při nás celé, Rumuni se nedají nikdy (podpořili nás v roce 1938 i v roce 1968), Slovensko bude bojkotovat. V4 stojí, i když ne úplně pevně politicky, nohama na zemi. My jsme ti poslední, kdo má ještě šanci na záchranu evropské kultury pro naše děti v takové formě, jakou známe teď. Teď je ta šance, teď nebo nikdy. povstat, být aktivní. Tohle je válka, schválení kvót je důkaz toho, že lidu se tu politici nebojí. Proč? Mají se bát! My jsme ti, co je drží nad propastí vahou svých hlasů. Zakřičme si!

Autor: František Kubásek | středa 23.9.2015 0:46 | karma článku: 39.00 | přečteno: 1805x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1320 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1559 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Milan Šarapatka

Rodí se nový, multipolární svět. Zanechá Evropu v troskách?

S pádem socializmu a rozpadem Sovětského svazu se USA ujaly vedení unipolárního světa. Moc se jim to ale nepodařilo, viz Irák, Afganistán nebo Arabské jaro. Dnes se rodí nový, multipolární svět. Bude lepší než „Pax Americana“?

3.10.2023 v 11:47 | Karma článku: 19.57 | Přečteno: 398 | Diskuse

Jan Fikáček

Mašínové všech zemí, spojte se! (2 minuty)

Mašínové jsou pro některé lidi vrazi, pro některé velcí hrdinové. Tedy přesněji celá jejich skupina čítající původně šest lidí. A jako obvykle si obě strany skoro vždy dělají názor bez základních znalosti o této skupině.

3.10.2023 v 9:07 | Karma článku: 36.89 | Přečteno: 2751 | Diskuse

Karol Wild

Co nám česká média neřeknou a jak na situaci doplatíme

Televize nás často informují, jak na česko-slovenské hranici chytnou migranty a převaděče. O převaděčích se dozvíme, že je zavřou. Ale o migrantech obyčejně nic.

2.10.2023 v 18:54 | Karma článku: 34.92 | Přečteno: 963 |

Andrea Kostlánová

Lhaní Kremlu a KGB kolem Wallenberga v 50.letech

Navzdory žádostem Wallenbergovy matky z jara 1945 a v letech po válce začalo Švédsko opakovanými diplomatickými nótami tlačit Kreml, aby objasnil, co se stalo s Wallenbergem, až po smrti Stalina v roce 1953.

2.10.2023 v 16:35 | Karma článku: 10.12 | Přečteno: 188 | Diskuse

David Vlk

Chtěli Fica, tak ho mají.

Lidí, kteří si pořád myslí, že by ještě mohli bez práce padat holubi do huby a že za krále klacka Husáka to tak opravdu bylo, je v naší i slovenské společnosti zhruba stejně, kolem dvaceti procent.

2.10.2023 v 14:15 | Karma článku: 44.38 | Přečteno: 7463 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2707

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Kazma ukázal, jak snadno se dal zjistit kód vedoucí k výhře 22 milionů korun

Kazma (38) ukázal, jak relativně lehce se dal zjistit kód vedoucí k výhře jednoho milionu dolarů, v přepočtu 22 milionů...

V 25 letech zemřela pěvkyně Patricia Burda Janečková, podlehla zákeřné nemoci

Ve věku pětadvacet let zemřela v neděli operní a koncertní pěvkyně, muzikálová zpěvačka a herečka Patricia Burda...

To mi máma nikdy neřekla! Archiv StB Janu Kratochvílovou překvapil

Podraz režimu a nucená emigrace. Tak popisuje Jana Uriel Kratochvílová (70) čtyřicet let staré události, které...

Sophii Lorenovou si manžel vyhlédl v šestnácti. Herečka dodnes lituje jediné věci

Historie vztahu herečky Sophie Lorenové (89) a italského filmového producenta Carla Pontiho (†94) byla dramatická....

Smartwings přestanou létat z malých letišť. Zařízly plány cestovek

Premium Posílit význam tuzemských regionálních letišť a umožnit řadě lidí cestovat na dovolenou bez cesty na pražské letiště. S...