Úterý 2. března 2021, svátek má Anežka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 2. března 2021 Anežka

27 282 smrtelných útoků. Kolik se toho ještě musí stát?

16. 11. 2015 18:45:26
Stál jsem na mníšeckém náměstí u pomníku F.X.Svobody, kde vznikl památník s vlajkami Francie a Libanonu.

Za období mezi pátkem a pondělkem bylo zatraceno skoro 300 životů, další stovky se budou léčit, další tisíce budou bojovat s chmurnými myšlenkami, další tisíce přišly o své známé, kamarády, příbuzné.

V krátkosti jsem se zamyslel, a to nad tím, kam až útočníci budou moci zajít, kolik lidí budou moci za výkřiků Allahu Akhbar střílet a odpalovat nálože mezi lidmi, kolik výkřiků a kolik lidí bude muset plakat, nastavit tvář a obětovat svůj civilní život, aby ostatní a hlavně politici pochopili, proti komu je nutno bojovat. Ne proti komu, ale proti čemu...

27 282 smrtelných teroristických útoků od 11/9/2001 po světě. Neútočili ani Židé, ani křesťané, ani ateisté, ani hinduisté, útočili muslimové. Nejvíce mrtvých v těchto útocích je právě mezi civilisty, nejméně mrtvých je politiků. To je možná ono. Jich se to netýká. Ze svých vysokých paláců a oken sledují marnost lidí, vysmívají se jim. Pro peníze? Nebo z naivity? Nedokážu odpovědět, nevidím jim do hlavy. Každopádně, pokud někde něco vybouchne, politici jsou evakuováni jako první. Je tedy logická jedna věc.

Politici nepřicházejí zpravidla ani o své známé, ani o končetiny, ani o život. Strážci jim pošeptají do ucha, že se "něco" děje a odvedou je do helikoptéry. Do bezpečí. O tři dny později hlásá ty samé věty, jako po útocích na redakci, která díky masakru pochopila, že si může dělat srandu jen z "něčeho" a islám tak opět vyhrál nad demokracií. A politik netuší, jaké utrpení ti lidé prožívali. A nesledují, neposlouchají. Jen plkají.

Islámský stát existuje již rok a tři čtvrtě. Nechal za sebou desítky tisíc mrtvých, tisíce znásilněných žen, miliardy ve škodách, ztráty na majetku a za sebou mají desítky tisíc přívrženců z Evropy a dokonce za nimi tito "fandové" (samozřejmě, opět žádný křesťan ani Žid) jezdí a zemi, kde vyrůstali, hrozí masakrem. Vše korunuje Karel Schwarzenberg, který řekne doslova, že "není možné odmítat pomoc tisícům kvůli jednomu nebo třem vrahům." Cynicky řečeno, pokud některým vadí nízká porodnost a imigranty vítají, protože zacelí díry po úbytku obyvatelstva, proč takoví lidé schvalují úbytky obyvatelstva násilím?

Mé myšlenky směřují ke všem. K Francouzům, Rusům, Libanoncům, Iráčanům, Syřanům, ale, i kdybych sám chtěl, nemohu se logicky dopídit po tom, jak bychom vás všechny, co sem míříte, ubytovali, obdarovali prací a sociálními výhodami. Jednak bychom sami zkrachovali, jednak je to především vaše naivita, že jste tak hloupí a myslíte si, že vám někdo zdarma dá barák. Dále pak mé city nezlomí ani děti, za jejichž životy jste odpovědní vy hned, jakmile překročíte hranici prvního bezpečného státu a místo vděčnosti za to, že kolem vás nevybuchují bomby, jdete dál a riskujete především život těch dětí.

Naivita těm, kteří jim přímo pomáhají, maminkám na mateřské dovolené, které se místo o své děti starají o cizí dospělé, kteří nemají žádné automatické právo na to bydlet v Evropě, členové neziskových organizací, které vymýšlí programy na sledování politiků a také píší otevřené dopisy vystavovatelům aktů, aby dostaly další granty, ti všichni jsou zaslepení neuvěřitelnou snahu pomáhat, která by se cenila pouze v případě, že by jim nebyli lhostejní naši senioři, kteří dostanou jednorázový příspěvek 1200 Kč a tak pro jednou budou moci zaplatit celý nájem, ani na naše bezdomovce, kteří se do své situace ne vždy dostali jen svojí vinou, ani o nemocné české děti, kterým pojišťovny krátí plnění a stát příspěvky, aby ten samý stát byl ochoten věnovat půl milionu měsíčně na starání se cizích příchozích.

Navíc jsou mezi nimi vrazi. Ne jeden nebo tři, milý kníže, ale třeba stovky nebo tisíce. Nikdo to vědět nemůže. A nejedná se o paušalizaci, když chci více bezpečnosti a tím pádem větší kontroly pro sebe a svojí rodinu, kamarády, známé, spoluobčany... Je to přirozená sebeobrana. A jsme zase u toho, protože to vy z okna vysokého politického paláce prostě nikdy neuvidíte.

Kvůli islámu tady máme napjatou atmosféru. Kvůli islámu stále víc lidí útočí na ateisty, protože jedí vepřové a kouří, na křesťany, protože mají ve Starém zákoně také sem tam nějakou špínu a židé? Ti mají přece sionismus! Na všechny se svalí vina, když se bavíte o islámu. A hlavně, když kritizujete, automaticky nenávidíte muslimy. Vždyť dva z nich v Paříži zachránili 3 jiné lidské životy! Jenže jiní muslimové jich 129 zhasli. A to je přesně ono.

Pro takové argumentační pitomce mám radu. Přečtěte si o islámu alespoň něco. V těch spisech je víc protižidovské literatury než v Mein Kampfu, v Koránu je desetkrát více násilí než ve Starém zákoně a zákon šáría se z poloviny zabývá pouze nemuslimy a tím, jak je za jejich nedůvěru k Alláhovi trestat. Dokud tohle nepochopíte, jste vy ti blázni, co obhajují něco, o čem nemají ani páru.

...:A to jsem u těch vlajek stál asi půl minuty. Svět je prostě šílené místo....

Autor: František Kubásek | pondělí 16.11.2015 18:45 | karma článku: 39.88 | přečteno: 1883x

Další články blogera

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma článku: 35.01 | Přečteno: 1412 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma článku: 24.41 | Přečteno: 749 | Diskuse

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma článku: 40.18 | Přečteno: 4928 | Diskuse

František Kubásek

Jak Trumpova neteř pobláznila levičáky

Dnešní příběh bude o tom, kterak se zhrzená neteř pokusí "ovládnout" volby v USA, protože stará dobrá čistá demokracie levičákům úspěchy v této zemi již nepřinese. Je třeba přitvrdit. Tak zkusíme knihy!

8.7.2020 v 20:00 | Karma článku: 37.02 | Přečteno: 1386 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Vimmer

Zavřít všechno, Gréta ještě nevečeřela !

Díky Opatřením lidé zjišťují, že toho k životu zas tolik nepotřebují. Když máte kde bydlet a co jíst, stačí vám ČT a internet. Naprosto chápeme, že se konečně zavřely školky, pískoviště a okresy, ale jak to že fabriky jedou dál ?

2.3.2021 v 8:26 | Karma článku: 8.11 | Přečteno: 192 | Diskuse

Jan Bartoň

Úmrtí covid-19 – analýza časových řad

Nejtragičtější statistika sčítá počty zemřelých v důsledku nemoci covid-19. USA nejsou nejpostiženější zemí, nejvíce úmrtí zaznamenala Belgie a Česko je na druhém místě na světě.

2.3.2021 v 8:00 | Karma článku: 12.75 | Přečteno: 243 | Diskuse

Martin Braun

Babiš musí jít. No jo, ale co pak?

Není dne, abychom nečetli či neslyšeli výzvy k odchodu Andreje Babiše z pozice předsedy vlády. A není možné se tomu divit, protože kroky této vlády se vykazují podivuhodně trvanlivou neschopností komunikace s veřejnosti.

2.3.2021 v 7:34 | Karma článku: 21.76 | Přečteno: 522 | Diskuse

Václav Smrk

Pane Babiši, chcete-li zachránit tuto zemi, odstupte!

Jste příčinou současného katastrofálního stavu naší země, proto nemůžete být jeho řešením. Uvolněte místo kompetentnějším...

2.3.2021 v 7:00 | Karma článku: 18.02 | Přečteno: 346 |

Petr Říha

Dva roky prázdnin

Už jsme si zvykli na naplnění vizí Julesa Verna, cestujeme ZE ZEMĚ NA MĚSÍC, hlubiny oceánů brázdí ponorka NAUTILUS (dokonce atomová), ponořili jsme se DVACET TISÍC MIL POD MOŘE

2.3.2021 v 1:43 | Karma článku: 6.61 | Přečteno: 152 |
Počet článků 177 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2677

Člen: 
Blok proti islámu
Islám v ČR nechceme

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Najdete na iDNES.cz