Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 5. prosince 2023 Jitka

27 282 smrtelných útoků. Kolik se toho ještě musí stát?

16. 11. 2015 18:45:26
Stál jsem na mníšeckém náměstí u pomníku F.X.Svobody, kde vznikl památník s vlajkami Francie a Libanonu.

Za období mezi pátkem a pondělkem bylo zatraceno skoro 300 životů, další stovky se budou léčit, další tisíce budou bojovat s chmurnými myšlenkami, další tisíce přišly o své známé, kamarády, příbuzné.

V krátkosti jsem se zamyslel, a to nad tím, kam až útočníci budou moci zajít, kolik lidí budou moci za výkřiků Allahu Akhbar střílet a odpalovat nálože mezi lidmi, kolik výkřiků a kolik lidí bude muset plakat, nastavit tvář a obětovat svůj civilní život, aby ostatní a hlavně politici pochopili, proti komu je nutno bojovat. Ne proti komu, ale proti čemu...

27 282 smrtelných teroristických útoků od 11/9/2001 po světě. Neútočili ani Židé, ani křesťané, ani ateisté, ani hinduisté, útočili muslimové. Nejvíce mrtvých v těchto útocích je právě mezi civilisty, nejméně mrtvých je politiků. To je možná ono. Jich se to netýká. Ze svých vysokých paláců a oken sledují marnost lidí, vysmívají se jim. Pro peníze? Nebo z naivity? Nedokážu odpovědět, nevidím jim do hlavy. Každopádně, pokud někde něco vybouchne, politici jsou evakuováni jako první. Je tedy logická jedna věc.

Politici nepřicházejí zpravidla ani o své známé, ani o končetiny, ani o život. Strážci jim pošeptají do ucha, že se "něco" děje a odvedou je do helikoptéry. Do bezpečí. O tři dny později hlásá ty samé věty, jako po útocích na redakci, která díky masakru pochopila, že si může dělat srandu jen z "něčeho" a islám tak opět vyhrál nad demokracií. A politik netuší, jaké utrpení ti lidé prožívali. A nesledují, neposlouchají. Jen plkají.

Islámský stát existuje již rok a tři čtvrtě. Nechal za sebou desítky tisíc mrtvých, tisíce znásilněných žen, miliardy ve škodách, ztráty na majetku a za sebou mají desítky tisíc přívrženců z Evropy a dokonce za nimi tito "fandové" (samozřejmě, opět žádný křesťan ani Žid) jezdí a zemi, kde vyrůstali, hrozí masakrem. Vše korunuje Karel Schwarzenberg, který řekne doslova, že "není možné odmítat pomoc tisícům kvůli jednomu nebo třem vrahům." Cynicky řečeno, pokud některým vadí nízká porodnost a imigranty vítají, protože zacelí díry po úbytku obyvatelstva, proč takoví lidé schvalují úbytky obyvatelstva násilím?

Mé myšlenky směřují ke všem. K Francouzům, Rusům, Libanoncům, Iráčanům, Syřanům, ale, i kdybych sám chtěl, nemohu se logicky dopídit po tom, jak bychom vás všechny, co sem míříte, ubytovali, obdarovali prací a sociálními výhodami. Jednak bychom sami zkrachovali, jednak je to především vaše naivita, že jste tak hloupí a myslíte si, že vám někdo zdarma dá barák. Dále pak mé city nezlomí ani děti, za jejichž životy jste odpovědní vy hned, jakmile překročíte hranici prvního bezpečného státu a místo vděčnosti za to, že kolem vás nevybuchují bomby, jdete dál a riskujete především život těch dětí.

Naivita těm, kteří jim přímo pomáhají, maminkám na mateřské dovolené, které se místo o své děti starají o cizí dospělé, kteří nemají žádné automatické právo na to bydlet v Evropě, členové neziskových organizací, které vymýšlí programy na sledování politiků a také píší otevřené dopisy vystavovatelům aktů, aby dostaly další granty, ti všichni jsou zaslepení neuvěřitelnou snahu pomáhat, která by se cenila pouze v případě, že by jim nebyli lhostejní naši senioři, kteří dostanou jednorázový příspěvek 1200 Kč a tak pro jednou budou moci zaplatit celý nájem, ani na naše bezdomovce, kteří se do své situace ne vždy dostali jen svojí vinou, ani o nemocné české děti, kterým pojišťovny krátí plnění a stát příspěvky, aby ten samý stát byl ochoten věnovat půl milionu měsíčně na starání se cizích příchozích.

Navíc jsou mezi nimi vrazi. Ne jeden nebo tři, milý kníže, ale třeba stovky nebo tisíce. Nikdo to vědět nemůže. A nejedná se o paušalizaci, když chci více bezpečnosti a tím pádem větší kontroly pro sebe a svojí rodinu, kamarády, známé, spoluobčany... Je to přirozená sebeobrana. A jsme zase u toho, protože to vy z okna vysokého politického paláce prostě nikdy neuvidíte.

Kvůli islámu tady máme napjatou atmosféru. Kvůli islámu stále víc lidí útočí na ateisty, protože jedí vepřové a kouří, na křesťany, protože mají ve Starém zákoně také sem tam nějakou špínu a židé? Ti mají přece sionismus! Na všechny se svalí vina, když se bavíte o islámu. A hlavně, když kritizujete, automaticky nenávidíte muslimy. Vždyť dva z nich v Paříži zachránili 3 jiné lidské životy! Jenže jiní muslimové jich 129 zhasli. A to je přesně ono.

Pro takové argumentační pitomce mám radu. Přečtěte si o islámu alespoň něco. V těch spisech je víc protižidovské literatury než v Mein Kampfu, v Koránu je desetkrát více násilí než ve Starém zákoně a zákon šáría se z poloviny zabývá pouze nemuslimy a tím, jak je za jejich nedůvěru k Alláhovi trestat. Dokud tohle nepochopíte, jste vy ti blázni, co obhajují něco, o čem nemají ani páru.

...:A to jsem u těch vlajek stál asi půl minuty. Svět je prostě šílené místo....

Autor: František Kubásek | pondělí 16.11.2015 18:45 | karma článku: 39.88 | přečteno: 1908x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1336 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1629 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Mařák

Doomeři v naší politice

Mezi nejklasičtější doomery v politice u nás patří apokalyptik Rajchl a jeho loňské výroky o tom, jak nebude plyn, lidé zmrznou, průmysl se zastaví, elektřina bude stát tisíc € za megawatthodinu a litr benzínu sto padesát korun.

4.12.2023 v 17:43 | Karma článku: 9.91 | Přečteno: 288 | Diskuse

Jan Ziegler

Rusko a Hamás jako dvojčata, vraždy dětí a masivní korupce

Perfektně to vystihl Rus Vitalij Ginzburg, který ve svém skvělém komentáři, přesvědčivě doložil. že putinovské Rusko a fanatičtí islamističtí zabijáci z Hamásu mají hodně sdílených podobenství a zločinů.

4.12.2023 v 12:24 | Karma článku: 24.69 | Přečteno: 490 | Diskuse

Jan Bartoň

Klima : Klimatologové a média útočí a ohromují

Dostali jsme přímý zásah 240000000000000000000 elektronvoltů. Odkud, nevíme. Klima je nejteplejší za 100000 let.

4.12.2023 v 8:00 | Karma článku: 35.62 | Přečteno: 925 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Vlastní branka ODS

Jistě se shodneme na tom, že uklízečka, která zapomněla zavřít okno a z laboratoře ulétl nakažený netopýr, č. 19 takovou černou labuť způsobila. Okolnost nepředpověditelná a naprosto zásadní, která negativně ovlivnila celý svět.

4.12.2023 v 7:00 | Karma článku: 12.93 | Přečteno: 537 | Diskuse

Jiří Nápravník

„Nemocný muž“ Česko? Základ řešení je v poučení se z minulých chyb

Současné problémy české ekonomiky a státu se hromadily, neřešily a odsouvaly dlouhé roky. Došli jsme tak daleko, že mnoho neefektivností, „standardizovaných“ postupů či doslova hloupostí je pro mladší generaci normální práce.

4.12.2023 v 6:19 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 302 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2708

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Přísahám, že jsem chtěl být jen pan domácí, říká Viewegh o lásce k Ukrajince

Spisovatel Michal Viewegh (61) promluvil v Show Jana Krause o tom, jak se jeho snaha pomoci ukrajinským uprchlíkům...