Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 5. prosince 2023 Jitka

Anti-islámská ročenka 2015

28. 12. 2015 16:00:00
Po roce se zase vzdálily Vánoce, přiblížil Silvestr a my opět víme, co se kde pohnulo v téměř uplynulém roce boje za obrodu svobodomyslnosti bez islámské ideologie.

Je to má druhá sepsaná ročenka a musím říct, že jen v lednu se toho snad událo více než za celý rok 2014. Zkusme tedy letos ročenku rozdělit nikoli podle času, ale podle kategorií. Od hrůzných teroristických útoků až po tisícové demonstrace po celé Evropě, je letos zkrátka o čem psát.

ISLÁMSKÝ TERORISMUS
Jsou snad všichni naprosto slepí? Řekne si mnoho odpůrců, kritiků a všelijakých aktivistů proti islámu. Jen ve Francii povraždili islamisté téměř dvě stě lidí a dalším tisícům snad na trvalo změnili život. V lednu došlo k vystřílení redakce časopisu Charlie Hebdo, kde zahynulo dvanáct lidí, v rámci útoku zemřeli i 4 Židé v košér prodejně. Francie zažila druhý velký otřes 13.11. V rámci střílení v hale Bataclan, kterou vlastní Žid, exploze u stadionu Stade de France, střílení po kavárnách a barech po Paříži, zemřelo 130 lidí a dalších téměř 400 utrpělo zranění.

Neútočilo se zdaleka jen ve Francii. Z Egypta vylétlo letadlo, které se náhle zřítilo na Sinajský poloostrov. Příčinou byla Islámským státem nastražená výbušnina, důsledkem přes dvě stě mrtvých Rusů. Následná opatření způsobila uvíznutí desítek tisíc evropských turistů v Egyptě. V Tunisu se útočilo dvakrát. Nejdříve zaútočili v muzeu, kde zahynulo 22 lidí, většinou evropských turistů. O čtvrt roku později člen ISIS na pláži se zbraní v ruce postřílel dalších více než 30 lidí, opět většinou evropských turistů. Důsledkem je pro Tunisko vážné ohrožení cestovního ruchu, výjimečný stav a obnovení možnosti odsouzení k trestu smrti.

Během listopadu a prosince došlo v Izraeli k mnoha desítkám útoků Palestinců na Židy. Zhynulo několik Izraelců a v rámci rychlých obranných zákroků zemřela většina útočníků z Palestiny. Celkový výčet obětí islámského teroru ve světě je za rok 2015 děsivý. Pouze v rámci mediálně prokazatelných útoků zemřelo 25 900 lidí a dalších 24 700 utrpělo zranění. Jedná se pouze o smrtelné útoky.

IMIGRAČNÍ VLNA A KVÓTY
Poté, co Angela Merkelová prohlásila, že jsou v Německu vítáni všichni Syřané, zvedla se obrovská přílivová vlna ilegálních imigrantů. Všichni shodně tvrdili, že jsou ze Sýrie, téměř všichni záhadně ztráceli doklady. Téměř 80% z nich jsou mladí muži, téměř každý vyznává islám a 90% z těch, kteří se dostanou do Evropy, touží po jediném. Je to sociální ráj Německa, Rakouska, Británie a skandinávských států.

Po přívalu statisíců ilegálních imigrantů začínají být přijímací státy pod velkým tlakem, Maďarsko narychlo staví žiletkové ploty, Německo vyzývá k větší toleranci, stoupá občanský odpor, společnost se rozděluje na dva nesmiřitelné tábory a vše vyvrcholí výzvou o přerozdělení migrantů do zemí, které nebyly vlnou zasaženy, nebo byly zasaženy pouze částečně. Přes mnoho protestů a demonstrací jsou kvóty schváleny, Česká republika dostala zhruba 1800 lidí. Původní číslo však bylo 500. Navíc se jednalo o schválení pouze pilotní části trvalého programu relokace imigrantů. Ta má za cíl již bez hlasování trvale přerozdělovat ilegální imigranty všem členským zemím EU. Pro Česko se jedná o zhruba 3% všech přichozích.

Zvláštní na celé záležitosti kolem přijímání bylo, že ačkoli Česko hlasovalo proti kvótám, po schválení vstřícně zatáhlo ocas a poslechlo. V tomto případě se jedná téměř určitě o muslimy. Tady je ale zádrhel. Vláda několik měsíců zdržovala přesun 150 křesťanů a jezídů, skutečných uprchlíků, kulturně blízkých, jejichž přeprava, ubytování a živobytí bylo předem zajištěno nadačním fondem Generace 21 a kteří již byli nadací prověřeni jako bezpeční. Její předák čelil mnohým písemným útokům a obviněním z diskriminace muslimů.

Ihned po schválení prohlašují Slováci, že na kvóty podají žalobu, ale česká vláda s komentáři, že soudní spor nemůžeme vyhrát a jen by to rozházelo naše vztahy s EU (řekl Sobotka) a že bychom mohli přijít o dotace (řekl Babiš), kvóty akceptuje. EU několikrát pohrozila, že státy, které nebudou přijímat rozkazy EU ohledně imigrační krize, přijdou o evropské dotace. Médii proběhly i náznaky, že několik evropských politiků by v případě české neochoty přistoupilo na vojenské řešení - násilné přinucení k přijetí kvót. Výsledek pozvánky německé kancléřky? Milion a čtvrt imigrantů v Německu, dalších 5000 denně příchozích do Evropy, téměř o nikom žádné relevantní informace, stovky spících buněk ISIS po celé EU a 30% neregistrovaných ilegálů na území EU.

DEMONSTRACE A HLAS LIDU
Lidé však již dávno nemlčí. Místo nadávek u televize vyšly desítky tisíc z nich do ulic. Blok proti islámu společně s IVČRN pořádali demonstraci v lednu, kam přišly dva tisíce lidí, a to přímo u Hradu. Následovaly demonstrace po krajských městech, tisícová demonstrace proti islámské imigraci 30.6. a další akce na podzim, zářijová velká akce pořádaná paní Haškovou, kde se sešly 3000 lidí a asi 600 motorkářů projelo kolem na podporu, demonstrace ve čtyřech městech se zúčastnilo celkem až 6 000 lidí.

Mezitím pořádala demonstrace i jiná hnutí. Konkretně Hašková pořádala ještě jednu akci v Liberci, kam přišlo cca 700 lidí. Kontroverzní strana Národní demokracie uspořádala tři větší akce, jejichž celková účast přesáhla několik tisíc. Rok demonstrací vyvrcholil 17.11.

Ten den se Blok proti islámu připojil k demonstraci na podporu prezidenta Miloše Zemana na Albertově, kam nakonec dorazilo až 10 000 lidí. Prezident na akci sám čtvrt hodiny mluvil za hlasitého skandování "ať žije Zerman!" Část účastníků pak přešla k pražskému Muzeu, kde se na jiné demonstraci na stejné téma nakonec sešlo kolem 5 000 lidí, v součtu s příchozími z Albertova. Akce vyvrcholila pochodem, na nějž herečka Aňa Geislerová ukazovala z přilehlé kavárny prostředníček.

Multikulturní demonstrace si podle účasti BPI na Albertově nechala upravit trasu svého pochodu. S nápisy typu "Stop české národní hrdosti" se dožadovali vstupu na Albertov, kde zrovna byli odpůrci, a porvali se s policií. Celou akci zaštiťoval Jan Cemper jako předák hnutí "Proti projevům nenávisti". Ten si na zákrok policie též stěžoval a hnutí díky chování anarchistů při pochodu, od sebe odvrátilo i mnoho multikulturalistů.

Demonstrace se rozšířily po Evropě. V záři se najednou sešli Slováci, Poláci a Češi. Poláků bylo až 30 000. Mezi BPI a PEGIDOU započala spolupráce, členové jedné strany jezdí podporovat demonstrace druhé strany, notují si. Ke všemu se připojí English Defense League, slovenská hnutí, polští fotbaloví fandové dávají hlasitě najevo svůj názor při utkáních a na rozdíl od těch českých fanoušků, jejichž kluby dostávaly pokuty a zákazy, Poláci za svůj názor trestáni nejsou. PEGIDA vyráží na náměstí každé pondělí a pod hashtagem #MontagIstPegidaTag se jednou týdně takto sejde kolem 30 000 lidí.

Polský odpor vyvrcholil stotisícovým protestem v den oslav nezávislosti, kde se hrdě vztyčovaly polské vlajky a pálil korán. Ve volbách si Poláci zvolili konzervativce, kteří podporují uzavřené hranice. Podobný politický převrat brzy očekává Francie, kde nečekaně zabodovala patriotka Marie le Pen se svojí stranou. Po spojení konkurentů, kteří ve druhém kole krajských voleb většinou odsunuly politiky Le Penové na druhá a třetí místa, nakonec multikulturní vláda jakž takž odolala, ale v prvním kole dostala jasný signál. 35% lidí se politika Francie teď nelíbí a Le Penová má velikou šanci stát se prezidentkou Francie, přestože proti ní bylo vedeno několik obvinění, která byla nakonec všechna smetena ze stolu.

NÁSLEDKY MULTIKULTURNÍHO OBOHACENÍ
Na začátek uvedeme malinkou vsuvku z takové bulvární kategorie. Destiny Velez, královna krásy Puerto Rico, která se účastnila i soutěže o Miss America, byla o svůj titul královny krásy připravena jen proto, že na svém Twitteru kritizovala muslimy za to, že "terorizují USA". Reagovala tak na cedulku jednoho amerického producenta, který se nechal na protest proti Donaldu Trumpovi vyfotografovat s nápisem "Všichni jsme muslimové". "Já se rozhodně jako muslimka necítím," například napsala. Vedoucí soutěže jí o titul připravili a za její výroky se omluvili.

Válku muslimové vyhrávají i na sociálních sítích. Poté, co Mark Zuckerberg, majitel Facebooku, napsal status, že bude bojovat za práva muslimů, během dvou týdnů zmizely z facebookového světa stovky antiislámských a antiimigračních stránek. Bez důvodu, bez závadného příspěvku, pouze pro nesprávný názor. Facebook se tak začali činit po rozhovoru Zuckerberga s Merkelovou, která se ho ptala, jestli již konečně něco Facebook dělá s xenofobními příspěvky. Mark odpověděl, že ano.

Důsledkem útoků v Paříži a na letoun s Rusy si částečně prošla i Praha. Magistrát v rámci bezpečnosti přemýšlel o úplném zrušení slavnostního ceremoniálu rozsvícení vánočního stromku na Staroměstském náměstí. To se nakonec uskutečnilo, a to hned několikrát. Ceremoniál se opakoval každou hodinu, Magistrát měl za cíl co nejnižší počet shromážděných lidí na náměstí.

Francie padla do výjimečného stavu. Lidé se několik týdnů báli jít na fotbal, koncert, do muzea. Mnohé takové akce byly po útocích v listopadu rušeny. Za to v Británii byl stadion plný k prasknutí. Tam totiž ještě tolik takzvaných uprchlíků nedorazilo. Zdržují se u přístavu ve francouzském Calais, kde nyní tryskově stoupá napětí. Agresivita migrantů je intenzivní, řidiči kamionů jsou ohrožováni na životech. Zraněn byl i jeden český šofér. V Calais vyrostlo ilegální městečko, mají tam obchody, prostitutky, vysokou zločinnost, obchod z drogami a policisté se tam bojí vkročit. Ve Francii tak v důsledku vlny vznikla již další NO-GO zóna.

Teroristé z ISIS dokonce hrozí útoky na Silvestra. Ty hrozí v několika městech po celé Evropě, není však zatím jasné, kde. Je však potvrzeno, že organizace je schopna věrně falšovat syrské pasy a tak infiltrovat své bojovníky do Evropy v rámci uprchlické vlny a také je několik těchto buněk již sledováno tajnými službami. Po všech útocích je však jasné, že bezpečnostní služby nestíhají sledovat každého a zastavit každou hrozbu. V rámci uprchlické vlny však došlo ke zvýšenému počtu zabráněných teroristických útoků v Evropě. Několik z nich mělo být organizováno přímo z Bruselu, ze čtvrti Molenbeek, která se nalézá pár stovek metrů od sídel EU a do nedávna byl extremismus z ní vzešlý úřady ignorován. Z Bruselu byl organizovány i listopadové útoky v Paříži, jenž byly provedeny, mimo jiné, i pachateli, kteří se před tím nechali registrovat jako uprchlíci.

BOJ NA SÍTI
Jak jsem již zmínil, na Facebooku to vře, ale za podpory majitele jsou podporovány spíše skupiny pro imigraci, ať je jejich rétorika jakákoliv. Například stránka Humans of IVČRN na svých diskusích nechává příspěvky o přáních smrti dětem kritiků islámu i kritikům samotných. Stránka s naprosto smyšlenými citacemi sdílí fotografie reálných osob, které jsou podle jejich mínění členi skupiny IVČRN. Ti jsou pak pod komentáři terčem kyberšikany.

Cemperova stránka Stop rasové i náboženské nenávisti provokuje diskutéry na stránce Hate Free Culture. I přes zjevné urážky jsou výkřiky stránky ignorovány a Hate Free je neblokuje. Místo toho blokuje uživatele, kteří se stránkou Cempera nechávají vyprovokovat. Cemper pro Hate Free píše i články, je tak zřejmé, že státem placený projekt jeho trolling využívá ke snižování počtu názorových oponentů.

Oproti tomu v Německu mizí kritické stránky po stovkách, a to bez nahlášení či zjevného porušení zásad komunity. Jistě, Facebook je soukromý pozemek a majetek. Za připomenutí však stojí, že se tak web dal jednoznačně do boje proti názoru.

POLITIKA
Politici na islámský fundamentalismus nikterak zvláště nereagují. Evropská unie nezměnila vůči islámu ani po útocích po Evropě postoj. Francouzský prezident po silných slovech o islámu nehovoří i přes to, že bylo ve francouzských mešitách nalezeno tolik zbraní, že by jejich případné použití stálo až tisíce francouzských životů. Na světlo proti multikulturalismu a hlavně islámu ve světě vyšla hlavně tři jména. Viktor Orbán, Miloš Zeman a zatím nepolitik, ale kandidát na prezidenta USA Donald Trump.

MÉDIA
Novináři na tyto politiky vyhlásili hon. Trump je českými novináři nenáviděn, například Mladá fronta téměř každý týden napíše článek o tom, jak Donald lže či nenávidí muslimy a imigranty. Na přátelsky a objektivně vedený rozhovor TV Prima s Milošem Zemanem reagoval reportér ČT tvrzením, že TV Prima zhnědla a že je to žumpa.

Martin Konvička, který doslova čelil několika rozhovorům, byl v téměř každém interwiew přerušován, reportéři mu skákali do řeči, v případě Kroužkové z ČT dokonce vyžadovali i bizarní údaje typu seznamu obětí útoků na madridské vlaky v roce 2004, na které Konvička upozornil. Vše vyvrcholilo honbou na jeho minulá a několik let stará prohlášení, ze kterých vzešlo obvinění, jen několik hodin po úspěšné akci na Albertově 17.11.

Velké přešlapy médií nastaly i v Česku. Například ČT uvedla, že v rámci listopadových útok v Paříži zachránil muslim životy lidí, když na stadion nevpustil teroristu s bombou. I přes to, že zdroj dávno informaci upravil, ČT na svých stránkách informaci dál uváděla ještě týden. Článek byl upraven bez omluvy.

iDNES.cz uvedl zprávu o útoku na muslimy na Korsice, kde se demonstrovalo proti úmyslně založenému požáru a následnému napadení příslušníků hasičských a policejních jednotek, který spáchali muslimové. Při demonstraci byl pálen korán. Nebýt toho, že se demonstrace takto zvrtla, o útoku ilegálních imigrantů na hasiče a policisty by iDNES.cz nenapsal ani čárku.

Média po celém světě v létě vydala fotografii utopeného chlapce a tím vydírala politiky slovy, kdy už se bude něco dít. Utopený chlapec byl členem rodiny muže, který však již několik let žil bezpečně v Turecku a byl dokonce finančně podporován od své sestry z Kanady. Protože však chtěl nové zuby, vzal pouze sobě záchrannou vestu a dvakrát se i s rodinou pokusil dostat do Evropy. Napotřetí byl již jediným přeživším. Navíc, chlapcova mrtvola byla vyfotografována až po manipulaci s ní, kdy byla přemístěna z malého prostoru mezi útesy na pláž a poté bylo malé tělíčko vyfotografováno a prodáno médiím. Nad nechutností celého příběhu všichni mávli rukou.

Světová média pak informovala o údajně dvanácti tisících Islanďanech, kteří se stavil názoru vlády a chtěli uprchlíky do své země s tím, že byli ochotni je zabezpečit i ze svého. Zprávu vydal i iDNES.cz. Jednalo se však pouze o internetovou výzvu podepsanou přes emaily, a to i více než dvěma třetinami lidí, kteří nežijí na Islandu. Hoax byl rychle umlčen, ale média jej dále publikují na internetu.

Podobných zpráv bylo daleko víc.

ČEKÁ NÁS JEŠTĚ HORŠÍ ROK
Islám se z plíživého šíření snaží přejít na rychlé dobytí. Imigrantů je již přes 5 000 denně, vlna nepolevuje ani v zimě, jelikož ta letošní je velmi mírná a teplá. Většinu z nich vyhnal ze země islám, do Evropy však islám přinášejí. Saúdové, místo aby podpořili uprchlíky, financují muslimské komunity v Německu miliardami dolarů za účelem výstavby nových mešit. Islám, zdá se, nabírá v Evropě tryskovým tempem na síle, bezpečnosti ustupují lidské svobody a lidská práva platí jen pro někoho.

6.2.2016 nás čeká velký den, mezinárodně organizovaná demonstrace. Je potřeba se těchto akcí účastnit v daleko větších počtech. Slaboučcí multikulturní politici neunesou tlak, populisté se k multikulturalistům otočí zády a vznikají nová hnutí, které lze volit a kterým lze větřit. Čeká nás několikaletá série voleb a je potřeba dát najevo svůj postoj. Volte, choďte do ulic. Nadávky u televize nikdy nic nezměnily.

Autor: František Kubásek | pondělí 28.12.2015 16:00 | karma článku: 37.67 | přečteno: 1597x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1336 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1629 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Poslušný občan Tuner

V krytu nedaleko Strakovy akademie proběhla tajná schůzka premiéra s chytrými blogery napříč světovými sítěmi. Došlo tam k dovybavení správných blogerů vnitřním zařízením pro nepřetržité spojení s vládním poradenstvím.

30.11.2023 v 19:15 | Karma článku: 29.44 | Přečteno: 665 | Diskuse

Zdenek Horner

Snažme se uvažovat věcně

Stávka je v podstatě kulturní vyjádření nespokojenosti nebo nedůvěry. Byla by vláda raději, kdyby v pouličních nepokojích hořela auta jako ve Francii? Stávkují prý hloupí jedinci, kteří nic nepochopili. Pošlete k těm primitivům...

27.11.2023 v 19:38 | Karma článku: 23.79 | Přečteno: 439 | Diskuse

Zdenek Horner

Karel dostane vyznamenání

Ale nepovídejte. Vážně? Konečně někdo smělý, moudrý, pracovitý a loajální k pravdivému a spravedlivému češství. Jen aby si ho od Petra vzal. Cože? Kterého Petra mám na mysli? No toho brunátného ne, přece toho ...

26.11.2023 v 15:40 | Karma článku: 20.43 | Přečteno: 586 | Diskuse

Zdenek Horner

Nehájím Palestince natož Hamás, hájím jen lidskost

Nepochybně se někteří Palestinci 7.10. dopustili zločinů proti lidskosti. Hněv, obavy a účinná obrana jsou legitimní. Nikdy ovšem nemůže být legitimní bezbřehá, ničím neohraničená pomsta. Pak se Izrael dostává mimo legitimitu.

26.11.2023 v 3:05 | Karma článku: 28.78 | Přečteno: 2499 | Diskuse

Jan Lněnička

Ztroskotanci a samozvanci si žádný důchod nezaslouží!

Věřím, že ministr Jurečka neustoupí. Jiří Grundorád společně s Johnem Bokem s nasazením života bezostyšně vydírá naši skvělou vládu hlásící se k odkazu Charty 77 kvůli důchodům pro disidenty.

24.11.2023 v 17:53 | Karma článku: 31.00 | Přečteno: 1146 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2708

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Přísahám, že jsem chtěl být jen pan domácí, říká Viewegh o lásce k Ukrajince

Spisovatel Michal Viewegh (61) promluvil v Show Jana Krause o tom, jak se jeho snaha pomoci ukrajinským uprchlíkům...