Sněm Trikolóry a tolerovaná špína v diskusích

28. 09. 2019 10:04:18
Trikolóra Václava Klause mladšího dnes pořádá ustanovující sněm. Oficiálně před dneškem toto hnutí vlastně neexistuje a průzkumy už mu přidělují 4%. O to víc pak kvičí tradiční zastánci různých -ismů, kterých já mám dost.

Zastánci -ismů jsou pro mě ti, kteří za každým tvrdším kritikem EU vidí Rusko. Například levicové Forum24 podle nějakých údajů o vlastnictví budovy, kde měla Trikolóra dočasné sídlo, určil jasně, že Klaus je ruský agent. Ve stejné budově však sídlí například i spolek Centrum pro občanské svobody. Asi taky hájí svobody Rusů, nebo já fakt nevím.

No, možná vím. Víte, proč? Protože krom nějakého lživého argumentu o budově nemají lidé, kteří se snaží jakkoliv Klausovi mladšímu předhodit Rusko, nic. Jen "odstup od EU."

Dneska jsem si na iDNES.cz otevřel diskusi pod článkem o sněmu a zjistil jsem, že ačkoli drtivá většina diskutujících tvrdě kritizuje islám, tvrdě jede do imigrační politiky EU a mnohých jejich kroků, z nějakého nepochopitelného důvodu nemohou Klause mladšího ani cítit.

"Jejich program je kýbl sr***," napsal jeden z nich. Já jsem za podobně zahvězdičkované slovo na "j," končící na "t" dostal okamžitě smazání příspěvku a BAN snad na 2 hodiny.

Kdokoliv vyjádří "jasný fakt," že Klaus mladší je "ruský agent," či má "náklonnost k Rusku," je v komentářích za hvězdu, plusuje se. Když někdo odpoví stylem, třeba: "A důkazy na to máte?" dostane se mu jak mínusů, tak i odpovědí, že je to přeci již jasný fakt. Jako WTF? Jeden diskutér sněm označil za "trapnost celého Kremelského projektu."

Doteď jsem si myslel, že alespoň diskuse na iDNES.cz jsou obsazeny pravicově smýšlejícími lidmi, nebo alespoň příznivců konzervativního myšlení. Vždyť ani LGBT průvody a volání po svatbách gayů jsou na iDNES.cz převahově kritizovány.

Pak samozřejmě další extra inteligentní argument je, že Trikolóru budou volit jen idioti. "Cílí na jednodušší voliče," "cílí na spodinu a na lidský odpad, na plebs" jo. Jasně. Můžete mi tedy uvést do diskuse příklad české strany nebo hnutí, jejíž program cílí na ty složitější, abych věděl, jak to má vypadat? :)

Furt můžeme kritizovat EU, ale až si budeme muset vybrat mezi Spojenými státy Evropskými, kde ty pomalejší státy vícerychlostní Evropy nebudou mít absolutně žádná práva, evropská armáda zde bude stát jako vykřičník podobně jako Varšavská smlouva a Evropská centrální banka bude do oběhu strkat miliardy eur kvůli zeleným dluhopisům, vydaným Evropskou investiční bankou poté, co projde the Green new Deal for Europe, a s tím přijde raketová inflace...

A mezi odchodem... Budeme tápat jako Britové.

Proto osobně já jsem rád za hnutí/stranu, jenž do programu zanese EU před Lisabonskou smlouvou. A víte, proč si fakt myslím, že je tenhle bod důležitý? Protože the Green new Deal, protože evropská armáda, protože nemáme vůbec žádnou možnost cokoliv v EU rozhodnout. A s argumentem, že se před Lisabon vrátit nedá, vyvrátíte argument, že EU se dá ještě nějak reformovat. Tak si laskavě vyberte.

Jenže kdo kritizuje EU "moc" a nechce ratifikovat ta "dobrovolná" nařízení EU, za která nám pak hrozí pokuty, je ruský agent.

A snižování daní? Má to každá strana. Jenže pak se podíváte na hlasování. Pro zvýšení daní, poplatků, pro zavedení nových, všechno jsou daně, zvedli ruku alespoň jednou téměř všichni - VKML mezi ně nepatří. Slova versus činy, nazdaaar.

Abych to shrnul. Kdosi tady začal šířit, že Klaus mladší je ruskej agent. A ti levičáci to opakují tak často, že i lidé, kterým by ta osoba nikterak nevadila, byli ti hloupí a stokrát opakované lži uvěřili jako důchodci řetězovým mailům. A já se tedy ptám: Kdo je tady ten hlupák? Někdo, kdo si ověřuje činy, chápe kritiku, nebo někdo, kdo uvěřil stokrát opakované lži od levicových aktivistů?

Autor: František Kubásek | sobota 28.9.2019 10:04 | karma článku: 18.33 | přečteno: 294x

Další články blogera

František Kubásek

Ovlivňují neziskové organizace i moderování blogů na iDNES.cz?

Aby nedošlo k okamžitému smazání článku na základě špatných zdrojů, upozorňuji již zde, že se nejedná o článek, jehož výsledkem je jednoznačná odpověď na otázku zadanou v nadpisu, neboť styl "úvaha" toto nevyžaduje.

25.8.2019 v 8:46 | Karma článku: 34.46 | Přečteno: 753 | Diskuse

František Kubásek

Jiří Drahoš versus HOAXy šířené hlupáky "nevědci"

Nikdy jsem neviděl tak jednoznačně nejlepšího kandidáta na cokoliv v ČR. Lidé ho popisují jako člověka s masarykovským charismatem a to bych jim více než 100 let věků, potřebného k tomu, aby Masaryka znali, netipl...

17.1.2018 v 5:36 | Karma článku: 40.00 | Přečteno: 2187 | Diskuse

Další články z rubriky Pozvánky, akce

Jan Mestan

O rostoucí Zemi aneb miliardový Big Deal pro 21. století

Pozvánka na event O rostoucí Zemi aneb miliardový Big Deal pro 21. století, IMAGE Theatre Praha, 14DEC19.

19.9.2019 v 11:49 | Karma článku: 16.71 | Přečteno: 212 | Diskuse

Karel Sýkora

Aktuální nabídka volných pracovních pozic ve společnosti IP systém a.s.

Společnost IP systém a.s. patří k několika málo firmám v České republice, které jsou schopny zajistit provedení kompletní hrubé stavby vlastními prostředky, tzn. bez potřeby další subdodavatelské činnosti.

8.8.2019 v 20:42 | Karma článku: 5.26 | Přečteno: 120 |

Jan Ziegler

Za památkami a skvělou gastronomii v sobotu do Dobřichovic

Prohlídku zajímavých a jindy uzavřených památek, degustaci dobrého jídla a pití a v místních podnicích a také zajímavou přehlídku sportovních vozů. To vše připravili pro návštěvníky dobřichovičtí organizátoři.

15.5.2019 v 10:33 | Karma článku: 7.84 | Přečteno: 214 | Diskuse

Martin Pánek

Daniel Hannan, muž za brexitem, přijíždí do Prahy

Kdo je Daniel Hannan, laureát výroční ceny Liberálního institutu 2018? Pojďte si jej poslechnout v úterý v 18:00 v Cevru.

10.5.2019 v 9:40 | Karma článku: 6.48 | Přečteno: 188 | Diskuse
Počet článků 169 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2699

Člen: 
Blok proti islámu
Islám v ČR nechceme

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Najdete na iDNES.cz