Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 5. prosince 2023 Jitka

Sněm Trikolóry a tolerovaná špína v diskusích

28. 09. 2019 10:04:18
Trikolóra Václava Klause mladšího dnes pořádá ustanovující sněm. Oficiálně před dneškem toto hnutí vlastně neexistuje a průzkumy už mu přidělují 4%. O to víc pak kvičí tradiční zastánci různých -ismů, kterých já mám dost.

Zastánci -ismů jsou pro mě ti, kteří za každým tvrdším kritikem EU vidí Rusko. Například levicové Forum24 podle nějakých údajů o vlastnictví budovy, kde měla Trikolóra dočasné sídlo, určil jasně, že Klaus je ruský agent. Ve stejné budově však sídlí například i spolek Centrum pro občanské svobody. Asi taky hájí svobody Rusů, nebo já fakt nevím.

No, možná vím. Víte, proč? Protože krom nějakého lživého argumentu o budově nemají lidé, kteří se snaží jakkoliv Klausovi mladšímu předhodit Rusko, nic. Jen "odstup od EU."

Dneska jsem si na iDNES.cz otevřel diskusi pod článkem o sněmu a zjistil jsem, že ačkoli drtivá většina diskutujících tvrdě kritizuje islám, tvrdě jede do imigrační politiky EU a mnohých jejich kroků, z nějakého nepochopitelného důvodu nemohou Klause mladšího ani cítit.

"Jejich program je kýbl sr***," napsal jeden z nich. Já jsem za podobně zahvězdičkované slovo na "j," končící na "t" dostal okamžitě smazání příspěvku a BAN snad na 2 hodiny.

Kdokoliv vyjádří "jasný fakt," že Klaus mladší je "ruský agent," či má "náklonnost k Rusku," je v komentářích za hvězdu, plusuje se. Když někdo odpoví stylem, třeba: "A důkazy na to máte?" dostane se mu jak mínusů, tak i odpovědí, že je to přeci již jasný fakt. Jako WTF? Jeden diskutér sněm označil za "trapnost celého Kremelského projektu."

Doteď jsem si myslel, že alespoň diskuse na iDNES.cz jsou obsazeny pravicově smýšlejícími lidmi, nebo alespoň příznivců konzervativního myšlení. Vždyť ani LGBT průvody a volání po svatbách gayů jsou na iDNES.cz převahově kritizovány.

Pak samozřejmě další extra inteligentní argument je, že Trikolóru budou volit jen idioti. "Cílí na jednodušší voliče," "cílí na spodinu a na lidský odpad, na plebs" jo. Jasně. Můžete mi tedy uvést do diskuse příklad české strany nebo hnutí, jejíž program cílí na ty složitější, abych věděl, jak to má vypadat? :)

Furt můžeme kritizovat EU, ale až si budeme muset vybrat mezi Spojenými státy Evropskými, kde ty pomalejší státy vícerychlostní Evropy nebudou mít absolutně žádná práva, evropská armáda zde bude stát jako vykřičník podobně jako Varšavská smlouva a Evropská centrální banka bude do oběhu strkat miliardy eur kvůli zeleným dluhopisům, vydaným Evropskou investiční bankou poté, co projde the Green new Deal for Europe, a s tím přijde raketová inflace...

A mezi odchodem... Budeme tápat jako Britové.

Proto osobně já jsem rád za hnutí/stranu, jenž do programu zanese EU před Lisabonskou smlouvou. A víte, proč si fakt myslím, že je tenhle bod důležitý? Protože the Green new Deal, protože evropská armáda, protože nemáme vůbec žádnou možnost cokoliv v EU rozhodnout. A s argumentem, že se před Lisabon vrátit nedá, vyvrátíte argument, že EU se dá ještě nějak reformovat. Tak si laskavě vyberte.

Jenže kdo kritizuje EU "moc" a nechce ratifikovat ta "dobrovolná" nařízení EU, za která nám pak hrozí pokuty, je ruský agent.

A snižování daní? Má to každá strana. Jenže pak se podíváte na hlasování. Pro zvýšení daní, poplatků, pro zavedení nových, všechno jsou daně, zvedli ruku alespoň jednou téměř všichni - VKML mezi ně nepatří. Slova versus činy, nazdaaar.

Abych to shrnul. Kdosi tady začal šířit, že Klaus mladší je ruskej agent. A ti levičáci to opakují tak často, že i lidé, kterým by ta osoba nikterak nevadila, byli ti hloupí a stokrát opakované lži uvěřili jako důchodci řetězovým mailům. A já se tedy ptám: Kdo je tady ten hlupák? Někdo, kdo si ověřuje činy, chápe kritiku, nebo někdo, kdo uvěřil stokrát opakované lži od levicových aktivistů?

Autor: František Kubásek | sobota 28.9.2019 10:04 | karma článku: 25.01 | přečteno: 656x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1336 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1629 | Diskuse

Další články z rubriky Pozvánky, akce

Táňa Lišková

Co takhle trochu Pekla v županu?

Další a opět jedinečné improvizované představení od Fofr v Županu už příští týden na Staromáku! Pokud Vás neodnese čert, tohle si nenechte ujít.

29.11.2023 v 12:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 68 | Diskuse

Martina Mičková

Lego výstava

Patříte mezi milovníky LEGO kostiček jako naše rodina? Tak si možná naplánujte výlet do Olomouce. Něco se tam totiž chystá...

14.11.2023 v 19:35 | Karma článku: 5.01 | Přečteno: 134 | Diskuse

Táňa Lišková

Co s načatým večerem? Přijďte se podívat na Improvizaci!

Co s načatým večerem, když ve čtyři je tma? Přijďte se podívat na divadelní improvizaci - představení, kde nic není předem připravené a kde scénář vytváříte i Vy sami :) Napište si do diáře 7. listopadu v 19:30 v Hybernské 4!

10.10.2023 v 16:26 | Karma článku: 3.56 | Přečteno: 82 | Diskuse

Simona Procklová

Znáte moravské Versailles?

Věřím, že většina lidí žijících na Vysočině odpoví na tuto otázku, že samozřejmě ano. A určitě i milovníci historie a kultury z celé Moravy tuto barokní památku a dominantu města Jaroměřic nad Rokytnou znají.

10.7.2023 v 9:03 | Karma článku: 9.40 | Přečteno: 144 | Diskuse

Mária Vargová

Millions Missing Day 2023 - Pozvánka

V pátek 12. 5. 2023 organizuje NF Neúnavní akci na podporu pacientů s chronickým únavovým syndromem (ME/CFS) na Palackého náměstí v Praze s podtitulem: “Ministerstvo zdravotnictví, proč si s ME/CFS hrajete na schovávanou?”

8.5.2023 v 15:52 | Karma článku: 6.51 | Přečteno: 99 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2708

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Přísahám, že jsem chtěl být jen pan domácí, říká Viewegh o lásce k Ukrajince

Spisovatel Michal Viewegh (61) promluvil v Show Jana Krause o tom, jak se jeho snaha pomoci ukrajinským uprchlíkům...