Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 5. prosince 2023 Jitka

Jak Trumpova neteř pobláznila levičáky

8. 07. 2020 20:00:42
Dnešní příběh bude o tom, kterak se zhrzená neteř pokusí "ovládnout" volby v USA, protože stará dobrá čistá demokracie levičákům úspěchy v této zemi již nepřinese. Je třeba přitvrdit. Tak zkusíme knihy!

Všichni v roce 2016 tvrdili, jak skončí svět, až ti hloupí Američané zvolí DJT, bohužel nic. Všichni tvrdili, že nemá šanci. Sakra, zase vedle. Prostě levičákům ta čistá demokracie začala vadit a tak si pozvou odstrčenou clenku rodiny, utvrzenou, že Donald dohnal jejího otce a svého bratra k smrti v alkoholu, o čemž se dočtete na Fox, ale na CNN ne.

IDNES si jako zdroj vezme jen CNN, což je totální nesmysl, neboť v USA jsou média rozdělena dost jasně. Proto jsem třeba tu odstrčenou neteř ještě ověřoval. Otec prezidenta USA byl despota, bratr alkoholik. Ostatně i kvůli němu Trump v roce 2017 vyhlásil epidemii závislosti na omamných látkách za celonárodní hrozbu, při které umírá ročně přes 40 000 Američanů. Právě kvůli svému bratrovi a tragédii, ke které se alkoholem dohnal, Donald Trump abstinuje.

Ale máme tady touhu některých médií zvolit si člověka, který rád odstraní další stovky soch, neboť to jednoduše neodsuzuje a stojí po boku komunistického hnutí Black Lives Matter (mluvil jsem o něm zde, je to se zdroji, žádám redakci, aby to nebrala jako sebepropagaci), bude opět trpět ilegální imigranty, zavede opět systém, který znevýhodní daňové poplatníky, ať laskavě makaj na ty utlačované, což se levičákům líbí.

Pak tu máme neteř, kterou někdo naočkoval, ať napíše o tom zlém strejdovi knihu, ne, nebudu se divit, když tam bude zneužívání (to je v módě, že), strčí tam minimálně podvod při nějakém testu před padesáti lety, což už nemůže nikdo ověřit, strčí tam sto nálepek a poznámku do médií o tom, že je "jediná z rodiny, kdo má odvahu s tím jít ven..." - ano skutečná hrdinka, která vytasí rodinnou špínu na veřejnost, aníž by měla důkaz, protože dětství svého strýčka Donalda si fakt nkemůže pamatovat, když ještě nebyla na světě...

A pak tu máme Trumpa, který není největší myslitel, ale zatím nezpůsobil žádnou katastrofu, splnil téměř vše, co říkal v kampani. Ochranu vlastněni zbraní, ochranu těch, co chodí do práce, než byl virus, zvýšení zaměstnanosti, zvýšení ekonomiky, přesun ambasády USA v Izraeli na správné místo, odvolávání armády ze zahraničních misí, zeď tam, kde ji bylo opravdu potřeba, boj proti ilegální migraci a to prosím pěkně i poté, co neziskovky uspořádaly nájezd ilegálních imigrantů z jihu Ameriky na USA a demokraté s médii za sebou hráli na city a řvali na zlého Trumpa, ať je přijme, přičemž se akce za pár týdnů prostě rozpadla.

Na druhou stranu za mého skřípeni zubů podporuje Turecko, celkem často mele nesmysly o věcech, které by jako neodbornik neměl komentovat, protože se ztrapní, reakce na současné násilí v USA byla dle mého názoru příliš jemná, korona srazila ekonomiku USA zpět dolů, přičemž Trump patřil mezi ty, kteří šetřili s opatřeními. Zde je však potřeba dodat, že v USA je federativní systém a opatření je téměř nemožné uhlídat, protože Amričané to měli podle mnohých lidí žijících v USA (například YouTube Michal Sopor) totálně na salámu. Navíc k šíření nemoci hodně přispěly právě demonstrace extremistů ničících sochy.

Menu je americky bohaté. Ale poté, co vidím, jaký hnus píši na CNN, která tak krásně podporuje svého koně Bidena za každou cenu, i těmito prostředky, věřím v to, že když si Američané Trumpa zvolí znovu, udělají daleko menší chybu než s Bidenem.

Autor: František Kubásek | středa 8.7.2020 20:00 | karma článku: 37.15 | přečteno: 1471x

Další články blogera

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma článku: 39.10 | Přečteno: 1336 | Diskuse

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma článku: 37.91 | Přečteno: 1629 | Diskuse

Další články z rubriky Média

Josef Nožička

Česká televize by se měla nad sebou zamyslet

Pokud to takhle s Českou televizí půjde dál, neměl by spolek Milion chvilek pro demokracii příliš dlouho otálet se svoláním co nejmasovější demonstrace na podporu její nezávislosti.

15.11.2023 v 8:10 | Karma článku: 39.67 | Přečteno: 1533 | Diskuse

Ztlumeno

Titulky se zvýrazňováním slov nejsou vhodné pro osoby s postižením sluchu

Je velmi potěšující, když autor mediálního obsahu, opatří své video titulky. Avšak kvůli neznalosti problematiky mnohdy vznikne něco, čemu se titulky říkat nedá, protože nesplňují zcela základní parametry titulkování.

26.10.2023 v 7:12 | Karma článku: 5.19 | Přečteno: 156 | Diskuse

Ivo Cerman

Překvapivá obvinění Izraele v pořadu Máte slovo!

Výsledkem pořadu Máte slovo bylo další obvinění Izraele z vraždění dětí a pohádka o dobrotivé vládě Hamásu v pásmu Gazy.

23.10.2023 v 7:04 | Karma článku: 45.87 | Přečteno: 9104 | Diskuse

Martin Faltýn

Rád zaplatím zvýšené poplatky za veřejnoprávní ČT

Asi vás to překvapuje. Mne nikoli. Jakkoli vláda s námi jedná stylem "Ať naříkají, ale ať platí!" a i z jiných důvodů je film Pyšná princezna neoblíbený. Zvýšení poplatků ale není agitační pohádka. Platit budem, víc vám neřeknu!

21.10.2023 v 10:00 | Karma článku: 28.34 | Přečteno: 842 | Diskuse

Ivo Cerman

Obhájce terorismu na Fakultě humanitních studií UK

Stávkující humanistická fakulta chce prý peníze na „kvalitu“, ve skutečnosti za vaše peníze živí antisemitskou propagandu.

18.10.2023 v 9:32 | Karma článku: 36.76 | Přečteno: 1347 | Diskuse
Počet článků 179 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2708

www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof

 

 

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Přísahám, že jsem chtěl být jen pan domácí, říká Viewegh o lásce k Ukrajince

Spisovatel Michal Viewegh (61) promluvil v Show Jana Krause o tom, jak se jeho snaha pomoci ukrajinským uprchlíkům...